Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 46
  1. #1

    Domyślnie Statywy - opinia

    Witam


    Czy ktoś miał kontakt z takim sprzętem?
    Jak się sprawuje i czy warto ...
    Czy wytrzyma D300 + N80-200 ...

    wersja z kulką
    http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=394051729

    lub 3d
    http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=394051677


  2. #2

    Domyślnie

    sceptyczny bym był...
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

  3. #3
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kux Zobacz posta
    sceptyczny bym był...
    A ja to sobie bym dał spokój z tymi statywami

  4. #4

    Domyślnie

    Wolałbym dołożyć trochę kasy i kupić coś porządnego z Manfrotto.
    De czy'sta + szkliwo

  5. #5

    Domyślnie

    a tak podepne sie do tematu - moglby ktos polecic jakis statyw 'w miare' razem z głowicą za ~200 zł ? czeka mnie jeszcze zakup szkieł i filtrów i nie starczy mi $, a wstyd zakladac lustro na statyw hamy - wiec szukam czegoś za te 200 zł co pozwoli jakoś pracować w prawie komforcie fajnie by było jakby nóżki były luźne i nie połączone ze środkową kolumną.
    trochę złomu w dużym plecaczku.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wacki4 Zobacz posta
    a tak podepne sie do tematu - moglby ktos polecic jakis statyw 'w miare' razem z głowicą za ~200 zł ? czeka mnie jeszcze zakup szkieł i filtrów i nie starczy mi $, a wstyd zakladac lustro na statyw hamy - wiec szukam czegoś za te 200 zł co pozwoli jakoś pracować w prawie komforcie fajnie by było jakby nóżki były luźne i nie połączone ze środkową kolumną.
    Nie sądzę byś coś dobrego - 'w miarę' - znalazł w tej cenie, szczególnie z głowicą.
    De czy'sta + szkliwo

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pebees Zobacz posta
    A ja to sobie bym dał spokój z tymi statywami
    No chyba, że do C bo nikon w takiej pozycji jak na fot1 runął by na mordkę i szkoda szkła. Przeczytaj http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=128 tu masz coś w podobnej cenie.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pebees Zobacz posta
    A ja to sobie bym dał spokój z tymi statywami
    no nie chciałem byc taki dosłowny.....
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yaqb81 Zobacz posta
    Nie sądzę byś coś dobrego - 'w miarę' - znalazł w tej cenie, szczególnie z głowicą.
    nie wierze w to ze nic nie ma, nie zależy mi na tym by był ekstra ani nie posiadam 3 kg szkieł ani gripa ostatnio np oglądałem http://www.ceneo.pl/960059 i wyglądał ok - miał ktoś do czynienia z czymś takim ?
    trochę złomu w dużym plecaczku.

  10. #10

    Domyślnie

    albo moze Velbon Sherpa 750R ? troche wiecej niz zalozylem ale wyglada jeszcze lepiej...
    trochę złomu w dużym plecaczku.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •