Close

Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 108

Wątek: D60 Warto ?

  1. #71

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    Cytat Zamieszczone przez bows108 Zobacz posta
    A jednak d80 oferuje ciut wiecej , chyba warto doplacic .
    Nie, nie zawsze warto. Wszystko zależy od fotografa... dla jednego D40 dla drugiego D80, a jeszcze innego D300... Inna sprawa, że wielu początkujących szybko sobie zdają sprawę, że wybór D40/D60 był zły (dla nich)...
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  2. #72

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    Nie, nie zawsze warto. Wszystko zależy od fotografa... dla jednego D40 dla drugiego D80, a jeszcze innego D300... Inna sprawa, że wielu początkujących szybko sobie zdają sprawę, że wybór D40/D60 był zły (dla nich)...
    Dokładnie masz racje!sam miałem d40x i szybko myślałem o zmianie!najbardziej drażniło to że parametry ustawiane są przez meni a nie pokrętła i przyciski dlatego żałowałem że nie kupiłem wtedy d80!

  3. #73

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    Cytat Zamieszczone przez luzaczek82 Zobacz posta
    Dokładnie masz racje!sam miałem d40x i szybko myślałem o zmianie!najbardziej drażniło to że parametry ustawiane są przez meni a nie pokrętła i przyciski dlatego żałowałem że nie kupiłem wtedy d80!
    z ciekawosci: jakie parametry ustwiałeś tylko w menu w D40x a w D80 pokrętłami?
    podpis nieczytelny

  4. #74

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    Cytat Zamieszczone przez Valwit Zobacz posta
    z ciekawosci: jakie parametry ustwiałeś tylko w menu w D40x a w D80 pokrętłami?
    chodzi Mi o to że np w d80 iso balans bieli i tp można szybciej ustawić niż w d40!tam byl tylko jeden przycisk funkcyjny gdzie można było coś przypisać!ale to tylko moje zdanie!

  5. #75

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    D60 ma takie same opcje jak d40x ?

  6. #76

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    Cytat Zamieszczone przez indepedente Zobacz posta
    D60 ma takie same opcje jak d40x ?
    Mniej więcej tak.

    http://optyczne.pl/porownaj.php?co=a...1=456&add2=608
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  7. #77

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    qrde to nie wiem co kupic czy D40x czy D60 bo cena troche sie rozni, najlepiej bym kupił D80 ale to juz mnie nie stać :\

  8. #78

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    Kup tanszą wersję a za oszczędzone pieniążki dołóż do obiektywu.
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  9. #79

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    A ja kupilem D60 i teraz obiektyw 18-200 vr II i wcale nie zaluje Moze rzeczywiscie bym sie zdecydowal na D80 jakbym mialem troche wieksze fundusze, ale mysle, ze dla osoby ktora zaczyna swoja przygode z lustrzankami D60 w zupelnosci wystarczy. Musze wziac od znajomego D80 z moim obiektywem, porobic pare zdjec i zobczyc jakie roznice widze jako totalny amator

  10. #80

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    Cytat Zamieszczone przez ttorres Zobacz posta
    Musze wziac od znajomego D80 z moim obiektywem, porobic pare zdjec i zobczyc jakie roznice widze jako totalny amator
    Różnicę zobaczysz jak będziesz chciał kupić Nikkora 50, Nikkora 35, Nikkora 85, Nikkora 60, Tamrona 90... i nie chce mi się wymieniać. Do tego jak będziesz chciał się bawić CLS, mieć większą wygodę i ergonomię.
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •