Close

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 108

Wątek: D60 Warto ?

  1. #1

    Domyślnie D60 Warto ?

    witam, chce zacząć swoją przygodę z lustrami, na początek chciałbym zakupic sobie nikon d60, i tu moje pierwsze pytanie czy warto mi go kupować na sam początek mojej przygody ? Zdjęcia praktycznie to chciałbym robic portrety, w sporcie czy krajobrazu, D60 da rade ? z obiektywem " OBIEKTYW AF-S DX 18-55 Mmf/3,5–5,6G II ED "

    czekam na info

  2. #2

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    Nie dasz rady...
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar Nekosh
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    149

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    Nie da rady, 18-55 to kiepska konstrukcja, nie nada się ani do portretu ani do sportu.
    A co do samego D60 to po prostu odświeżona wersja D40/x w której największym mankamentem jest brak śrubokręta.
    [SIZE="1"][COLOR="Gray"]Pozdrawiam Piotrek portfolio

  4. #4

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    a wiec na co ten aparat sie nada z takim obiektywem ?

  5. #5

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    Cytat Zamieszczone przez indepedente Zobacz posta
    a wiec na co ten aparat sie nada z takim obiektywem ?
    To raczej pytanie do Ciebie...

    "Co ja dam radę zrobić takim aparatem z takim obiektywem?"

    P.S. jestem dziś trochę rozbity... parę wątków niżej są podobne pytania, skorzystaj z wyszukiwarki, etc. Bo jeśli z tym masz problem to co będzie jak weźmiesz instrukcję od D60? Wiesz co to jest przesłona, jaką rolę spełnia w fotografii? Po co jest VR?...
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  6. #6

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    Nikon D60 + 18-55 mm VR

    taki obiektyw jest dobry ?

  7. #7

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    Cytat Zamieszczone przez indepedente Zobacz posta
    taki obiektyw jest dobry ?
    Takie pytania zadajemy w dziale "Optyka". Proponuję tam się udać. Poza tym proponuję też skorzystać z wyszukiwarki. Było tysiące postów na temat tego szkła.
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  8. #8
    Oszczędny w słowach Awatar Nekosh
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    149

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    Cytat Zamieszczone przez indepedente Zobacz posta
    Nikon D60 + 18-55 mm VR

    taki obiektyw jest dobry ?
    Nie jest dobry, to to samo tylko że ze stabilizacją.

    mpwt zadał Ci dobre pytanie o przesłonę i o VR. Ja dodam tylko, czy wiesz co to ogniskowa obiektywu ?
    [SIZE="1"][COLOR="Gray"]Pozdrawiam Piotrek portfolio

  9. #9

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    ogniskowa obiektywu - specyficzna wartość która rozpala zazdrość innych użytkowników
    D80 /D40X /SB600/SB400
    S HSM 10-20/To A-TX Pro 28-70/N 70-300 VR/N 180 2.8 /Ta 90 MACRO/ N 50 1.8 / S 30 HSM/

    pstryki

  10. #10

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    Cytat Zamieszczone przez indepedente Zobacz posta
    Nikon D60 + 18-55 mm VR

    taki obiektyw jest dobry ?
    Przecież koledzy wyżej napisali Ci że ten obiektyw nie jest do tych zastosowań portret sport!kup lepiej d80! na pewno nie pożałujesz

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •