Close

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 108 z 108

Wątek: D60 Warto ?

  1. #101

  2. #102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aga333 Zobacz posta
    Jak dla mnie, na sam początek to może być ;] Czasami fotki sie rozmazują, i makro kiepsko wychodzi, ale nie narzekam
    Cóż, niestety z tym co masz to do makro jeszcze kawałek Ci zostało
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vanti Zobacz posta
    Ja tam się zgadzam w 100% z tym co napisał FraterMajor. Sam osobiście posiadam od dwóch tygodni D60 z dwoma obiektywami (kitowski + 70-300 VR) i jak na razie mi to wystarcza. I myślę, że starczy na dłuższy czas. Owszem, myślę o zakupie stałki, ale wpierw muszę uzbierać odpowiednią kwotę :P A jak się rozkręcę z foceniem i stwierdzę, że D60 mi nie wystarcza to wtedy będę myślał co dalej.
    Myślę, że zamiast stałki jak pozbierasz trochę kasy, to rozejrzyj się za jakąś lampą typu SB400, a jeszcze lepiej SB600. Stałkę to sobie kupisz jak zmienisz body, no chyba że to będzie sigma HSM.
    Ostatnio edytowane przez wilk325 ; 04-07-2008 o 21:43

  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wikary Zobacz posta
    d60? po przesiadce z kompaktowego aparatu to przeciez bajka!
    ...no rozumiem ze d80... ale nie kazdy go potrzebuje.
    polecam dla (nas) amatorow fotografii.
    (czekam na d90 bez silnika- he he)
    Oby tylko nie był w wersji FX. Niestety wtedy będziesz miał koszty.

  5. #105

    Domyślnie

    Odpowiem Ci tak...

    D80 + nikkor 50 1.8 D (jak radzą wcześniej) - za takie szkło do D60 zapłacisz majątek. Świetne portrety, świetne szkło.
    D80 + kitowe szkło z D60 z allegro za 180 pln aby pobiegać w terenie.

    Możesz czytać do woli a jak już się naczytasz to D700 będzie w Twoim zasięgu cenowym

  6. #106

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez monocoque Zobacz posta

    Możesz czytać do woli a jak już się naczytasz to D700 będzie w Twoim zasięgu cenowym
    ...tez mam wrazenie, ze od czasu gdy jestem na forum wiecej czytam niz sie "bawie" fotografowaniem...
    ...chyba sprzedam te graty i bede mial wiecej czasu na czytanie...
    Z6III_10_10-Fisheye_14-30_15-Shift_24-120_26_28-75_45_50_105_100-400_180-600_TC2.0_DJI

  7. #107

    Talking

    ...tez mam wrazenie, ze od czasu gdy jestem na forum wiecej czytam niz sie "bawie" fotografowaniem...
    Człowiek uczy się na błędach, ale najlepiej na swoich, dlatego nie ma co za dużo czytać bo i tak każdy ma swoje zdanie w jego mniemaniu najprawdziwsze

    Kupić - pstrykać - mieć z tego frajdę - ciułać kolejną kaskę - odsprzedawać co jeszcze można sprzedać - denerwować się, że można było kupić lepiej - a na koniec WAŻNE: NIGDY nie podliczać rachunków bo kończy się to bólem głowy

  8. #108

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez monocoque Zobacz posta
    Człowiek uczy się na błędach, ale najlepiej na swoich, dlatego nie ma co za dużo czytać bo i tak każdy ma swoje zdanie w jego mniemaniu najprawdziwsze

    Kupić - pstrykać - mieć z tego frajdę - ciułać kolejną kaskę - odsprzedawać co jeszcze można sprzedać - denerwować się, że można było kupić lepiej - a na koniec WAŻNE: NIGDY nie podliczać rachunków bo kończy się to bólem głowy
    ooo to to wlasnie to - zaprowadźcie kolegę do baru i postawcie wódzię - dobrze prawi.
    Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •