makro to bedzieszz robic jak kupisz szklo do makro.
Szukaj
makro to bedzieszz robic jak kupisz szklo do makro.
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
Odpowiem Ci tak...
D80 + nikkor 50 1.8 D (jak radzą wcześniej) - za takie szkło do D60 zapłacisz majątek. Świetne portrety, świetne szkło.
D80 + kitowe szkło z D60 z allegro za 180 pln aby pobiegać w terenie.
Możesz czytać do woli a jak już się naczytasz to D700 będzie w Twoim zasięgu cenowym![]()
...tez mam wrazenie, ze od czasu gdy jestem na forum wiecej czytam niz sie "bawie" fotografowaniem...Człowiek uczy się na błędach, ale najlepiej na swoich, dlatego nie ma co za dużo czytać bo i tak każdy ma swoje zdanie w jego mniemaniu najprawdziwsze
Kupić - pstrykać - mieć z tego frajdę - ciułać kolejną kaskę - odsprzedawać co jeszcze można sprzedać - denerwować się, że można było kupić lepiej - a na koniec WAŻNE: NIGDY nie podliczać rachunków bo kończy się to bólem głowy![]()
Skontaktuj się z nami