Witam,
Pomęczę was po raz kolejny (nie bijcie). Jakiś czas temu wydawało mi się że mam problem z BF (Nikon D80 , obiektyw 18-135). Robiłam testy i takie tam. Wysłałam do serwisu. Serwis (po prawie 2ch miesiącach) odesłał i stwierdzili że obiektyw jest sprawny i wolny od wad. Zrobiłam ponownie testy i cały czas wydawalo mi się że coś jednak jest nie tak, szczególnie przy ogniskowej mniej więcej 18-30. Postanowiłam wysłać ponownie do serwisu ale przedtem pojechałam na wycieczkę gdzie zabrałam aparat. I oto jedno z kilkunastu zdjęć które wg mnie są fatalne ze względu na brak ostrości tam gdzie być powinna czyli na ludziach. Powiedzcie mi proszę czy ja coś robię nie tak czy ten obiektyw "tak ma" czy rzeczywiście powinnam wysłać ponownie do serwisu? Jestem w kropce
chyba dobrze wstawiłam
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami