Wyslalam im zdjecia wczesniej (takie normalne - nie pomiarowe, na ktorych widac jak AF "celnie" trafia). I wtedy napisali : prosze przyslac obiektyw. Tablicy testowej im nie wysylalam, bo troche sie obawialam czy mi nie powiedza ze cos zle zrobilam i ze to moja wina - tak zeby umyc od tego rece. Kilka dni temu napisalam e-maila. Odpisali zebym przyslala obiektyw i body (NIE WIEM PO CO BODY) i ze zalatwia to szybko. Zobaczymy. Mam nadzieje ze za trzecim razem naprawia.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami