Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcinekmm Zobacz posta
    Kronos28 czy warto kupować "Biblię" od razu czy zacząć od czegoś prostszego?
    ja najpierw kupilem "oficjalny podręcznik" a potem biblię
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  2. #12
    Oszczędny w słowach Awatar marcinekmm
    Dołączył
    12 2004
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Posty
    225

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kronos28 Zobacz posta
    ja najpierw kupilem "oficjalny podręcznik" a potem biblię
    Tak więc i ja tak zrobię Dzięki jeszcze raz za rady!

    Pzdr
    Marcin
    __________________ ? ___________________

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcinekmm Zobacz posta
    Tak więc i ja tak zrobię Dzięki jeszcze raz za rady!

    Pzdr
    Marcin
    Trzeba trochę poczekać
    ff

  4. #14
    Oszczędny w słowach Awatar marcinekmm
    Dołączył
    12 2004
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Posty
    225

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grzegorzant Zobacz posta
    Faktycznie pozycja wygląda na dość ciekawą A wersję CS3 już mam na dysku więc zobaczymy dalej co z książką...
    __________________ ? ___________________

  5. #15

    Domyślnie

    Marcin, poszukaj w rodzinie kogoś z legitką studencką i kup sobie cs3 dla studentów - jedyne 175zł. Co do nauki - książki są fajne, ale baaardzo wielu rzeczy nauczysz się z tego forum - chociażby tutki Bombla i Stiga - wykorzystują sporą ilość funkcji PSa. No i nic nie zastąpi ćwiczeń z samym programem, czyli bierzesz fotę i się bawisz

  6. #16

    Smile

    Uważaj , bo ten program uzależnia!! ( oczywiście żartuję) Zaczynałam od czytania krótkich tutoriali i probowałam coś sama wykombinować. Tak na początek polecałabym zapoznać się z podstawami programu. Oficjalny podręcznik Adobe myślę że jest dobry na początek. Radziłabym raczej wybierać takie książki, które maja kolorowe fotografie. Na czarno- białych trudno zauważyć czasami działanie jakiegoś efektu. Później czytać, praktykować, bawić się i uczyć się na filmach instruktażowych. Dobrych książek jest sporo. I na początku może Ci sie wydawać, ze każda książka jest dobra Również w necie możesz znaleźć wiele stron, które poruszają temat Photoshopa w dość obszerny sposób. I nie przejmuj sie, że na początku możesz nie ogarniać wszystkich terminów. Wszystko przychodzi z czasem . Powodzenia

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    Marcin, poszukaj w rodzinie kogoś z legitką studencką i kup sobie cs3 dla studentów - jedyne 175zł. Co do nauki - książki są fajne, ale baaardzo wielu rzeczy nauczysz się z tego forum - chociażby tutki Bombla i Stiga - wykorzystują sporą ilość funkcji PSa. No i nic nie zastąpi ćwiczeń z samym programem, czyli bierzesz fotę i się bawisz
    Nie ma to sensu bo uzywanie programu na licencji kogos innego to zwykly pirat tylko za 175zl.
    Nikon

  8. #18
    Oszczędny w słowach Awatar marcinekmm
    Dołączył
    12 2004
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Posty
    225

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    Co do nauki - książki są fajne, ale baaardzo wielu rzeczy nauczysz się z tego forum - chociażby tutki Bombla i Stiga - wykorzystują sporą ilość funkcji PSa. No i nic nie zastąpi ćwiczeń z samym programem, czyli bierzesz fotę i się bawisz
    No własnie chodzi mi o to aby złapać podstawy i przysłowiowego bakcyla - zresztą także uważam, że najlepsza nauka to praktyka

    Dzięki i pozdrawiam!

    Marcin
    __________________ ? ___________________

  9. #19

    Domyślnie

    Zna ktoś może: Photoshop 7/7 CE. Korekcja i separacja. Vademecum profesjonalisty?
    http://helion.pl/ksiazki/ph7kor.htm

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcinekmm Zobacz posta
    Faktycznie pozycja wygląda na dość ciekawą A wersję CS3 już mam na dysku więc zobaczymy dalej co z książką...
    juz jest
    ff

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •