Witajcie,
Planuję nauczyć się w końcu korzystać ze świetnego narzędzia kazdego fotografa jakim jest, oprócz aparatu oczywiście, program PhotoshopDotychczas moja ingerencja w pliki foto ograniczała się jedynie do Nikon'a Capture; tak więc doświadczenia to ja nie mam wielkiego w tym względzie
![]()
Może ktoś poradzi od czego zacząć, tj od której wersji (takiej która nie wymagała najnowszego sprzętu komputerowego), od jakiej literatury, itp.
Oczywiście jestem otwarty na wszelkie sugestie oraz pomoc.
A jak Wy zaczynaliście swoją przygodę z tym programem? Dzięki za odpowiedzi!
Pozdrawiam!
Marcin
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami