jak jeszcze nie kupiłeś zacznij od wersji elements.. chyba że jesteś student to bierz póki możesz
jak zaczynałem z psem uważałem że paint jest ok, teraz nie umiem pracować w paincie..
Szukaj
jak jeszcze nie kupiłeś zacznij od wersji elements.. chyba że jesteś student to bierz póki możesz
jak zaczynałem z psem uważałem że paint jest ok, teraz nie umiem pracować w paincie..
Nie robię nic za darmo i proszę nie proś mnie o to. Za darmo pracują podobno niektórzy fotografowie.
autor=posiadacz praw autorskich=właściciel zdjęcia, jeżeli sam możesz sprzedać zdjęcie jesteś jego autorem, w każdym innym przypadku nie.
|D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
Pozdrawiam Tomek Kić
Trzeba trochę poczekać
ff
Marcin, poszukaj w rodzinie kogoś z legitką studencką i kup sobie cs3 dla studentów - jedyne 175zł. Co do nauki - książki są fajne, ale baaardzo wielu rzeczy nauczysz się z tego forum - chociażby tutki Bombla i Stiga - wykorzystują sporą ilość funkcji PSa. No i nic nie zastąpi ćwiczeń z samym programem, czyli bierzesz fotę i się bawisz![]()
ff
Wydawnictwo Helion i tylko to . Pozdro
Skontaktuj się z nami