Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    jak jeszcze nie kupiłeś zacznij od wersji elements.. chyba że jesteś student to bierz póki możesz
    jak zaczynałem z psem uważałem że paint jest ok, teraz nie umiem pracować w paincie..
    Nie robię nic za darmo i proszę nie proś mnie o to. Za darmo pracują podobno niektórzy fotografowie.
    autor=posiadacz praw autorskich=właściciel zdjęcia, jeżeli sam możesz sprzedać zdjęcie jesteś jego autorem, w każdym innym przypadku nie.

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar marcinekmm
    Dołączył
    12 2004
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Posty
    225

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez njght_84 Zobacz posta
    jak jeszcze nie kupiłeś zacznij od wersji elements.. chyba że jesteś student to bierz póki możesz
    jak zaczynałem z psem uważałem że paint jest ok, teraz nie umiem pracować w paincie..
    hehe na razie zamierzam pracować na jakimś trialu żeby cokolwiek złapać w tym temacie, a później się pomyśli....

    Kronos28 czy warto kupować "Biblię" od razu czy zacząć od czegoś prostszego?
    __________________ ? ___________________

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcinekmm Zobacz posta
    Kronos28 czy warto kupować "Biblię" od razu czy zacząć od czegoś prostszego?
    ja najpierw kupilem "oficjalny podręcznik" a potem biblię
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar marcinekmm
    Dołączył
    12 2004
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Posty
    225

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kronos28 Zobacz posta
    ja najpierw kupilem "oficjalny podręcznik" a potem biblię
    Tak więc i ja tak zrobię Dzięki jeszcze raz za rady!

    Pzdr
    Marcin
    __________________ ? ___________________

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcinekmm Zobacz posta
    Tak więc i ja tak zrobię Dzięki jeszcze raz za rady!

    Pzdr
    Marcin
    Trzeba trochę poczekać
    ff

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar marcinekmm
    Dołączył
    12 2004
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Posty
    225

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grzegorzant Zobacz posta
    Faktycznie pozycja wygląda na dość ciekawą A wersję CS3 już mam na dysku więc zobaczymy dalej co z książką...
    __________________ ? ___________________

  7. #7

    Domyślnie

    Marcin, poszukaj w rodzinie kogoś z legitką studencką i kup sobie cs3 dla studentów - jedyne 175zł. Co do nauki - książki są fajne, ale baaardzo wielu rzeczy nauczysz się z tego forum - chociażby tutki Bombla i Stiga - wykorzystują sporą ilość funkcji PSa. No i nic nie zastąpi ćwiczeń z samym programem, czyli bierzesz fotę i się bawisz

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcinekmm Zobacz posta
    Faktycznie pozycja wygląda na dość ciekawą A wersję CS3 już mam na dysku więc zobaczymy dalej co z książką...
    juz jest
    ff

  9. #9
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Wydawnictwo Helion i tylko to . Pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •