Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34
  1. #31

    Domyślnie

    hej,
    czy istnieją (na pewno isnieją jakieś inny software'y do hdr'u niż ps.
    z góry dzięki za odp.
    pozdr

  2. #32

    Domyślnie

    u mnie pierwsza fotka jest za bardzo kontrastowa i miejscami przepalona. Druga jest juz lepsza, ale biala bluzka rzeczywiscie jest szara :/

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alp988 Zobacz posta
    hej,
    czy istnieją (na pewno isnieją jakieś inny software'y do hdr'u niż ps.
    z góry dzięki za odp.
    pozdr
    Photomatix
    60D+ 10-200 f3.5 IS USM|Travelphoto
    Semper in altum

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anonymous Zobacz posta
    Musisz zrobić trzy zdjęcia, a nie wywołać trzy razy to samo zdjęcie. Stig zamieszał i tela. HDR do zdjęć ludzi się nie nadaje.
    Jak chcesz widoczek w HDR - włącz braketing 3x lub 5x z krokiem 2EV (da się - empirycznie sprawdzone) i zrób trzy (czy pięć czy nawet jak radzą w podręczniku PS siedem) klatki. Takie zdjęcia bez problemu skleisz w pojedyncze zdjęcie HDR.
    .... dokładnie, tylko widoczki w miarę statyczne, i najlepiej na preselekcji przysłony i manualfocus. (masz gotowy przepis)
    D800, D610, 14-24, 24-70, 50, 60, 85, 70-200

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •