Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
  1. #1

    Domyślnie PhotoShop CS2 i HDR

    Zrobilem dzisiaj na szybko tescik i skleilem male porownanie:

    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  2. #2

    Domyślnie

    tu i tu wg. mnie widac plusy i minusy

  3. #3

    Domyślnie

    Saint,
    po prostu plusy i minusy, czy tez mozesz je zwerbalizowac/skwantyfikowac?


  4. #4

    Domyślnie

    cameraone:

    widac wyraznie (przynajmniej na moim dobrze skalibrowanym monitorze) po lewej stronie twarzy przypalenie delikatne na 3-ch palcach dloni tez, bluska wygladaj na biialawyrazna buzia na drugim planie ...

    photoshop cs2:

    dla mnie buzia jest matowa nie widac prawie wcale cienia na twarzy i przepalen ktore byly widoczne na cameraone, bluzka wyglada jakbuy byla niedoprana, a cale zdjecie jak robione L-ka gdyz widze to co mnie zawsze denerwowal,o po zrobieniu zdjecia canonem 300D takie lekkie mydelko czy tez mgielka jak kto woli ...

  5. #5
    Rozmowny Awatar cahe
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Kielce/przebywam w stolicy
    Posty
    481

    Domyślnie

    Fajne... musze wyprobowac .
    Look ma, no camera!

    Nie zapomnij dodać swojej grupy fotograficznej do forumowej mapki!

  6. #6

    Domyślnie

    A wytłumaczcie mnie co to one HDR jest i z czym to się je, bo ja PS mam w opemusie i na tym sie za bardzo nie znaju
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  7. #7

    Domyślnie

    High Dynamic Range (HDR) Work with images in 32-bits-per-channel, extended dynamic range. Photographers can capture the full dynamic range of a scene with multiple exposures and merge the files into a single image.

    Czyli skladanie bracketingu w jedno poprawne zdjecie
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  8. #8

    Domyślnie

    Wroce do tego watku
    Zainstalowalem CS2 i usiluje przetestowac opcje laczenia warstw HDR
    I oto co wywala PS :
    "There is not enough dynamic range in these photos to construct a useful HDR image"
    Czy ktos mnie moze oswiecic
    System Nikon i Quantuum
    W podpisie nie reklamujemy stron firmowych.

  9. #9
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    W instrukcji napisano, że nalezy skleić minimum 3 zdjęcia wykonane z braketingiem 2 EV. To powinny być trzy zdjęcia, nie trzy razy wywołany RAW.

  10. #10

    Domyślnie

    juz testuje

    no niesty dalej to samo
    Otwarlem nefa i zapisalem go -2EV, 0EV, +2EV
    Dostaje ten sam komunikat
    System Nikon i Quantuum
    W podpisie nie reklamujemy stron firmowych.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •