Musisz zrobić trzy zdjęcia, a nie wywołać trzy razy to samo zdjęcie. Stig zamieszał i tela. HDR do zdjęć ludzi się nie nadaje.Otwarlem nefa i zapisalem go -2EV, 0EV, +2EV
Jak chcesz widoczek w HDR - włącz braketing 3x lub 5x z krokiem 2EV (da się - empirycznie sprawdzone) i zrób trzy (czy pięć czy nawet jak radzą w podręczniku PS siedem) klatki. Takie zdjęcia bez problemu skleisz w pojedyncze zdjęcie HDR.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami