Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35
  1. #21

    Domyślnie

    a ja chcialbym miec taka koszulke


    gdzie moge dostac/kupic/zamowic takowa ?
    Nikoś D5 | D3s | D300 | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 | N85 1.4 | S50 1.4 | Z16 2.8 fish | N300 2.8| SB-900 | SB-800 |

  2. #22

    Domyślnie

    Też byłem na tych zawodach i wchodziłem gdzie chciałem bez kamizelki, ale z siostrą (jest sędzią PZJ) to bylo lepsze od jakiejkolwiek akredytacji. Najmilej jednak wspominam tegoroczne Tour de Pologne gdzie po zgłoszeniu się do odpowiedniego namiotu (nie łatwo go było znaleść) ledwo zdążyłem powiedzieć dzień dobry i juz miałem plakietke media lokalne
    oj tam, oj tam.

  3. #23

    Domyślnie

    Buahaha, pafelek, zrobiłeś z Phantomka przestępcę!
    kamilkoza.pl
    D750|N70-200|N24-120 + X-T1|35

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robren Zobacz posta
    Wchodzenie na "lewo" o ile sie nic nie stanie będzie ok, problem może być w sytuacji gdzie zdarzy się wypadek z takim lewusem , wtedy moga być problemy i dochodzenie kto Cię tam wpuścił itd. Ubezpieczalnia może nie wypłacić np. odszkodowania bo byłeś tam nielegalnie . W sportach motorowych wypadki się zdarzają więc trzeba uważać. W Bydgoszczy na żużel żeby dostać akredytacje trzeba było mieć osobiste ubezpieczenie inaczej sie nie dostanie akredytacji.
    Tutaj się zgadam... robię zdjęcia na torze i czasami są groźne sytuację. Trzeba uważać... momentami bardzo.. zwłaszcza gdy się jest na zakręcie

    Cytat Zamieszczone przez Terminux Zobacz posta
    A jaki jest tryb załatwiania akredytacji? Domyslam się, że trzeba zapłacić organizatorom, ale czy trzeba się wykazać przynależnością do jakiejś organizacji prasowej, czy wystarczy chęć robienia zdjęć?
    W wielu przypadkach szczere chęci wystarczają

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pafelek Zobacz posta
    a ja chcialbym miec taka koszulke



    gdzie moge dostac/kupic/zamowic takowa ?



    A gdzie Ty takie piekne zdjecie znalazles ?
    D750 : D800 : D500 : D7200 : AF-S 16-35 4 VR : AF 24-120 4 VR : AF 20 2.8 : AF-S 80-200 2.8 : AF-S 400 2.8 : AF-S 500 4 VR : SB900 : SB800 : WT-4 : UT1
    www.mjagielski.pl www.photoaction.pl

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez phantomek Zobacz posta
    A gdzie Ty takie piekne zdjecie znalazles ?
    co tam fota przeciez to akurat najmniej wazne

    a tak serio serio to gdzie wyrwac taka koszulke ?
    Nikoś D5 | D3s | D300 | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 | N85 1.4 | S50 1.4 | Z16 2.8 fish | N300 2.8| SB-900 | SB-800 |

  7. #27

    Domyślnie

    Kiedyś Holka zajmowała się rozprowadzaniem koszulek i innych gadetów , lecz chyba już ich nie ma zagadaj do niej , coś tam jeszcze sprzedaje http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=40706
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  8. #28

    Domyślnie

    No ja tą koszulke mam od Holki.
    D750 : D800 : D500 : D7200 : AF-S 16-35 4 VR : AF 24-120 4 VR : AF 20 2.8 : AF-S 80-200 2.8 : AF-S 400 2.8 : AF-S 500 4 VR : SB900 : SB800 : WT-4 : UT1
    www.mjagielski.pl www.photoaction.pl

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez phantomek Zobacz posta
    No ja tą koszulke mam od Holki.
    Że już nie powiem, że jakoś mi się to zdjęcie z Tobą kojarzy

  10. #30

    Domyślnie


    a czego ja taki zmurzyniony jestem na tym zdjeciu ?
    D750 : D800 : D500 : D7200 : AF-S 16-35 4 VR : AF 24-120 4 VR : AF 20 2.8 : AF-S 80-200 2.8 : AF-S 400 2.8 : AF-S 500 4 VR : SB900 : SB800 : WT-4 : UT1
    www.mjagielski.pl www.photoaction.pl

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •