a ja chcialbym miec taka koszulke
gdzie moge dostac/kupic/zamowic takowa ?
Szukaj
a ja chcialbym miec taka koszulke
gdzie moge dostac/kupic/zamowic takowa ?
Nikoś D5 | D3s | D300 | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 | N85 1.4 | S50 1.4 | Z16 2.8 fish | N300 2.8| SB-900 | SB-800 |
Też byłem na tych zawodach i wchodziłem gdzie chciałem bez kamizelki, ale z siostrą(jest sędzią PZJ) to bylo lepsze od jakiejkolwiek akredytacji. Najmilej jednak wspominam tegoroczne Tour de Pologne gdzie po zgłoszeniu się do odpowiedniego namiotu (nie łatwo go było znaleść) ledwo zdążyłem powiedzieć dzień dobry i juz miałem plakietke media lokalne
![]()
oj tam, oj tam.
Buahaha, pafelek, zrobiłeś z Phantomka przestępcę!![]()
D750 : D800 : D500 : D7200 : AF-S 16-35 4 VR : AF 24-120 4 VR : AF 20 2.8 : AF-S 80-200 2.8 : AF-S 400 2.8 : AF-S 500 4 VR : SB900 : SB800 : WT-4 : UT1
www.mjagielski.pl www.photoaction.pl
Kiedyś Holka zajmowała się rozprowadzaniem koszulek i innych gadetów , lecz chyba już ich nie ma zagadaj do niej , coś tam jeszcze sprzedaje http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=40706
D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker
No ja tą koszulke mam od Holki.
D750 : D800 : D500 : D7200 : AF-S 16-35 4 VR : AF 24-120 4 VR : AF 20 2.8 : AF-S 80-200 2.8 : AF-S 400 2.8 : AF-S 500 4 VR : SB900 : SB800 : WT-4 : UT1
www.mjagielski.pl www.photoaction.pl
a czego ja taki zmurzyniony jestem na tym zdjeciu ?
D750 : D800 : D500 : D7200 : AF-S 16-35 4 VR : AF 24-120 4 VR : AF 20 2.8 : AF-S 80-200 2.8 : AF-S 400 2.8 : AF-S 500 4 VR : SB900 : SB800 : WT-4 : UT1
www.mjagielski.pl www.photoaction.pl
Skontaktuj się z nami