Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez phantomek Zobacz posta

    a czego ja taki zmurzyniony jestem na tym zdjeciu ?
    Przegiąłeś z solarium

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pafelek Zobacz posta

    a tak serio serio to gdzie wyrwac taka koszulke ?
    ale po co ci akurat taka?? na taka nigdzie niewejdziesz, kup sobie zwykla samochodowa odbloskowa i wez naprasuj sobie duze literki FOTO, wchodzich gdzie chcesz, jak chcesz moge ci sprzedac moją koszulke akredytacyjna z tegorocznego wyscigu TOUR de POLGONE.

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez phantomek Zobacz posta

    a czego ja taki zmurzyniony jestem na tym zdjeciu ?
    Oj chłopie, te Warszawskie powietrze CI nie służy

  4. #34

    Domyślnie

    hahahhaha dobre
    D750 : D800 : D500 : D7200 : AF-S 16-35 4 VR : AF 24-120 4 VR : AF 20 2.8 : AF-S 80-200 2.8 : AF-S 400 2.8 : AF-S 500 4 VR : SB900 : SB800 : WT-4 : UT1
    www.mjagielski.pl www.photoaction.pl

  5. #35

    Domyślnie

    Rozumiemem phantomek , że to To Twoj najnowszy sposób maskowania przed meczem
    D7200

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •