Wchodzenie na "lewo" o ile sie nic nie stanie będzie ok, problem może być w sytuacji gdzie zdarzy się wypadek z takim lewusem , wtedy moga być problemy i dochodzenie kto Cię tam wpuścił itd. Ubezpieczalnia może nie wypłacić np. odszkodowania bo byłeś tam nielegalnie . W sportach motorowych wypadki się zdarzają więc trzeba uważać. W Bydgoszczy na żużel żeby dostać akredytacje trzeba było mieć osobiste ubezpieczenie inaczej sie nie dostanie akredytacji.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami