Opinie na DP o AF cam3500DX i FX jest sporo i często są sprzeczne. Na pokazie nikona w łodzi jakoś nie zauważyłem żeby AF w d300 w kiepskim świetle działa zauważalnie gorzej albo lepiej niż cam2000 z d2x a jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby AF z 40D był lepszy niż cam2000.
Co do tej wyjątkowości krzyżaków do f5.6 to chyba jednak ewenement w świecie canona, bo u nikona raczej nie.
W którymś wątku napisałem że d40 wydaje się świetnym aparatem biorąc pod uwagę jego cenę i możliwości. Ale porównywanie go do d300 tylko przez pryzmat ceny, jest chyba nieporozumieniem.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami