Widzę wielką dyskusję o 1d, ale tak dla mnie to właśnie 40d jest sporym zaskoczeniem. oto dlaczego:
- uszczelnili go wreszcie
- af krzyżowe
- obudowa magnezowa
- cena - nowy 40d stoi niżej niż używane 30d pół roku temu.
Canon poszedł w zupełnie inny kierunku co nikon. My mamy d40 za jakieś 2 d80 za jakieś 3 i d300 za jakieś 6 tysięcy
oni maja 400d za jakieś 2, 40d za 3 i 5d za 7 tysięcy. szczerze wolę tamten rozkład. Wiem, że d300 oferuje więcej, ale jednak za ta kasę to 40d jest świetną okazją. Co Panowie i Panie na to?
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami