Close

Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 114

Wątek: Canon - 40D

  1. #41

  2. #42

    Domyślnie

    a szkiełko jest boskie i ostre od pełnej dziury. Tyle, że wielkie i ciężkie

  3. #43

    Domyślnie

    o 24-70 canona można się dowiedzieć tyle dobrego co złego. podobnie jak o 17-55 nikona.. Więc pewnie zależy na co kto trafi i czego oczekuje
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z24-70SII/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    Paweł

  4. #44

    Domyślnie

    No nie tylko jedną przewagę... 17-40, 17-55 ze stabilizacją za ok 3000zł, 24-70 w podanej cenie, 28-70, 24-105 ze stabilizacją, 70-200 f/4 za 2400, perfekcyjne optycznie 70-200 f/4 ze stabilizacją, 70-200 f/2.8 bez stabilizacji za ok 4500, stałki z szybkimi i cichymi silnikami itd itp - wszystko to sporo tańsze dzięki cash backowi.
    Analogiczne szkła Nikona są jednak dużo lepiej wykonane, pancerne ale jednak duuużo droższe...
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    o 24-70 canona można się dowiedzieć tyle dobrego co złego. podobnie jak o 17-55 nikona.. Więc pewnie zależy na co kto trafi i czego oczekuje
    Niestety masz rację... takie niestety czasy nastały, w których kontrola jakości zeszła na dużo bardziej odległy plan niż kiedyś...
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    o 24-70 canona można się dowiedzieć tyle dobrego co złego. podobnie jak o 17-55 nikona.. Więc pewnie zależy na co kto trafi i czego oczekuje

    miałem 70-200 2.8 VR więc wymagam tego samego w temacie jakości od każdego kolejnego zooma

    ale fakt, że słyszałem, że różnie bywa z tymi szkłami (24-70) i trza uważać... Kupiłem z dobrego źródła

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    Dokładnie... przewaga canona w zakresie wysokiego iso przestała być aktualna już przy d40 i d40X. obecnie to raczej co się komu podoba a nie co lepsze
    Hmm... ten argument raczej jest chybiony. Jakby nie patrzec tam wciaz masz CCD. Raczej sklanialbym sie ku twierdzeniu ze wraz z D300/D3 roznice te przestaly byc zauwazalne. Tak czy inaczej pozyjemy, zobaczymy.
    D700 + N24-70/2.8 + MB-D10 + SB-900 + Slik 700DX Pro + URBAN GEAR U120 Naneu Pro + Canon IXUS 850IS + PQI mPack P800 40GB + Epson R2880 i inne duperele

  8. #48
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    To chyba nawet lepiej ze przy gorszej matrycy zacieraja sie roznice nastepca D80 moglby byc w stylu takiego 40d, nastepca D300 w stylu D3 a nast. D3 w stylu D8

  9. #49

    Domyślnie

    szkiel F4 nie biore pod uwage, bo mnie nie interesuja, ale fakt ze 24-70 i 28-70 canona jest w znacznie lepszej cenie niz Nikona....... chociaz w jakosci jest pewnie odwrotnie

  10. #50

    Domyślnie

    qwerty1234, mnie nie interesuje co jest w środku tylko jaki daje efekt


    tu jest iso1600 z d40x
    http://dpreview-img.fotki.com/galler...25-raw-acr.jpg

    a tu z canona 40D
    http://dpreview-img.fotki.com/galler...19-raw-dpp.jpg

    naprawdę widzisz miażdżąca przewagę canona ??
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z24-70SII/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    Paweł

Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •