Close

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 80

Wątek: Auto ISO w 40D

  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fenek Zobacz posta
    Gdzieś padło stwierdzenie (bodajże w materiałach prasowych), że D200 pozostaje w produkcji. Chyba że mi się coś uwidziało.
    Tak, wiem, ze tak pisano. Ja jestem jednak przekonany, ze D200 w nidługim czasie po rozpoczeciu sprzedazy D300 przestanie być robiony. Czas pokaze czy mialem racje

  2. #42

    Domyślnie

    A jakie w tym wszystkim znaczenie ma AUTO ISO?
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez żółto-czarny Zobacz posta
    A jakie w tym wszystkim znaczenie ma AUTO ISO?
    A co mnie obchodzi jakies AutoISO w tym systemie... jak mu tam... aaa.... Canona... ?

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pn Zobacz posta
    Znaczy, ze co? Jest gorzej niz w 30D? Nie wierze.
    Ponoć jest najgorzej z dotychczasowych modeli, które i tak nie zachwycały dźwiękiem. Szczegóły TU

  5. #45

    Domyślnie

    To może coś drapnę bo mam wsje
    W 40D klapanie jest identyczne jak w 30D - dochodzi do tego dzwięk tego silniczka, który podnosi lusterko. Z tą "niesamowitą" głośnością to zdecydowanie przesada. Miła jest opcja silent - oczywiście wtedy tylko LIve View... Jednak dźwięk lusterka w Nikonie D200 to przy Canonach bajka... ciche, mięciutkie klapnięcie

    Co do następcy D80 - bo w tym segmencie chyba trzeba te korpusy porównywać - nie sądzę aby Nikon strzelił sobie gola. Jak pisze Kaleid - dodadzą cmosa (nie sądzę aby nadal używali CCD nawet w amatorskich puszkach) ale wytną to i owo... właśnie. Tylko w tym szkopuł, że Canon tego nie wycina a cenę ma rewelacyjną w porównaniu do Nikona - ma Cmosa, ma świetną obudowę magnezową (pomińmy już te nieszczęsne uszczelki), trwałą migawkę 100.000 cykli, szybkość 6.5 kl/s (w 30D 5 kl/s) - czyli rzeczy chyba dla przeciętnego fofografa najistotniejsze.
    Mimo, że mam ogromny sentyment do Nikona i nadal go użytkuję to przewagę Canona (również w szkłach) widzę znaczną.
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  6. #46

    Domyślnie

    Tak, to prawda, w takim D80 lusterko klapie przyjemnie.

    Ale ja mialem D7D - ta to klapala jak klapa od smietnika. Po tym aparacie wszystkie klapania sa przyjemne.
    Nikon F-501, Canon 30D

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Tak, wiem, ze tak pisano. Ja jestem jednak przekonany, ze D200 w nidługim czasie po rozpoczeciu sprzedazy D300 przestanie być robiony. Czas pokaze czy mialem racje
    Z tego co mówił ten oficjel Nikona w ostatnim wywiadzie to D200 zostaje w ofercie. Może mówił o jakimś krótkim czasie?

    Cytat Zamieszczone przez milo_ja Zobacz posta
    Ponoć jest najgorzej z dotychczasowych modeli, które i tak nie zachwycały dźwiękiem. Szczegóły TU
    Z tego co mówią osoby posiadające obie puszki 40D i 30D jest inaczej na plus 40-tki. W trybie silent praktycznie nic nie słychać. W stosunku do 20D jest kolosalny postęp.
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 23-09-2007 o 22:53
    Pozdrawiam
    Marcin

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Z tego co mówił ten oficjel Nikona w ostatnim wywiadzie to D200 zostaje w ofercie. Może mówił o jakimś krótkim czasie?
    Ja sie upieram przy swoim i czas pokaze, czy mialem racje Wejdzie na rynek D300 i D200 przestanie być robiony.

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Ja sie upieram przy swoim i czas pokaze, czy mialem racje Wejdzie na rynek D300 i D200 przestanie być robiony.
    Logika by wskazywała, że tak powinno być. Wcale takie zagęszczenie modeli nie jest dobre. Może ten oficjel nie chciał pogrzebać sprzedaży D200. Może D300 nie ukaże się na rynku w przewidywanym czasie albo w odpowiednio dużej ilości - nie wiem w każdym razie wyraził to bardzo jednoznacznie D200 zostaje . Może zrobią D200s ?
    Pozdrawiam
    Marcin

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    w każdym razie wyraził to bardzo jednoznacznie D200 zostaje .
    Pewnie, ze zostaje... przeciez D300 jeszcze nie ma w sprzedazy Wiec nie mogli napisac, ze koniec D200, zanim D300 nie bedzie na rynku. No, ale to tylko moje przypuszczenia, jak bedzie czas pokaze.

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Może zrobią D200s ?
    Nie sądze, dlatego obstaje raczej przy nastepcy D80, czyli czegos w stylu D90.

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •