Close

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 80

Wątek: Auto ISO w 40D

  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    Fakt że d300 będzie droższym aparatem, ale jest też lepszy
    Na razie jest to stwierdzenie na wyrost, 40D jest juz u ludzi, a z D300 jeszcze nawet porzadnych sampli nie ma.
    Nikon F-501, Canon 30D

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    I dlatego tez uwazam, ze kolejny korpus to bedzie pewnie nastepca D80. I wlasnie on bedzie konkurencja dla 40D.
    Wiele bym sobie tu nie obiecywał, bo Nikon nie może zrobić sobie konkurencji wewnętrznej.
    Pozdrawiam
    Marcin

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Wiele bym sobie tu nie obiecywał, bo Nikon nie może zrobić sobie konkurencji wewnętrznej.
    Ale CMOSa to chyba da...
    Nikon F-501, Canon 30D

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pn Zobacz posta
    Ale CMOSa to chyba da...
    Może tylko jaki?? 12 Mpx?? Ten sam co w A700??
    Pozdrawiam
    Marcin

  5. #35
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Wystarczy ze da ten co w D300 (ograniczajac predkosc np do 3kl/s), tanszą karoserie, wytnie niektore fukcje i gotowe.(D200<-->D80)

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    Pomimo pewnych niedostatków, 40D wydaj się obecnie najlepszym aparatem do fotografii dzikiej przyrody...
    Jest jeden problem. Ponoć jest niesamowicie głośny i rodzaj dzwięków jest na tyle "przyjemny", że może irytować gości weselnych, o dzikich ptakach nie wspominając.

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez milo_ja Zobacz posta
    Jest jeden problem. Ponoć jest niesamowicie głośny i rodzaj dzwięków jest na tyle "przyjemny", że może irytować gości weselnych, o dzikich ptakach nie wspominając.
    Znaczy, ze co? Jest gorzej niz w 30D? Nie wierze.
    Nikon F-501, Canon 30D

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Wiele bym sobie tu nie obiecywał, bo Nikon nie może zrobić sobie konkurencji wewnętrznej.
    Nie bardzo rozumiem.. Dla jakiej puszki Nikona byłaby konkurencja? Nizej jest D40x, wyżej D300. Bo D200 mysle, ze po wejsciu na rynek D300 przestaną robić.

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Nie bardzo rozumiem.. Dla jakiej puszki Nikona byłaby konkurencja? Nizej jest D40x, wyżej D300. Bo D200 mysle, ze po wejsciu na rynek D300 przestaną robić.
    Gdzieś padło stwierdzenie (bodajże w materiałach prasowych), że D200 pozostaje w produkcji. Chyba że mi się coś uwidziało.
    D300s ; F100 ; T 17-50/2.8 ; N 28-70/3.5-4.5 ; N AF 50/1.8D ; N AF 85/1.8D ; N AF-S 70-300/4.5-5.6 VR ; SB-800
    www.piotrnosek.pl <-- zapraszam!

  10. #40
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Nie zostaje, nie ma go w aktualnym "roadmap"

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •