Close

Strona 123 z 187 PierwszyPierwszy ... 2373113121122123124125133173 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 221 do 1 230 z 1868
  1. #1221

  2. #1222

    Domyślnie

    Dobrze się czyta

    Wyglada na to, że R6 to taki d750 bez lustra.
    Pewnie z czasem ulubione body fotografów ślubnych
    R | 35 | 50 | 135

  3. #1223

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aldam Zobacz posta
    Dobrze się czyta

    Wyglada na to, że R6 to taki d750 bez lustra.
    Pewnie z czasem ulubione body fotografów ślubnych
    Wydaje się że bliżej temu do https://www.cyfrowe.pl/lustrzanka-ca...RoCdpAQAvD_BwE
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  4. #1224

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aldam Zobacz posta
    Wyglada na to, że R6 to taki d750 bez lustra.
    Chyba nie bardzo. To jednak inna klasa sprzętu, choćby za sprawą czułości i precyzji AF, ale przede wszystkim dwa razy lepszej migawki.

  5. #1225

    Domyślnie

    Panowie zgadzam się.
    Trochę w przenośni to napisałem.
    Dodam jak czas kiedy te aparaty miały swoje premiery.
    R | 35 | 50 | 135

  6. #1226

  7. #1227

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Coś ciekawego od Canona do filmowania:

    https://www.dpreview.com/news/419169...irrorless-body
    Od tej kamery to w sumie chyba ciekawszy jest nowy adapter RF->EF z optyką dającą mnożnik ogniskowej 0.71 .
    https://www.canon.pl/lenses/mount-ad...-eos-r-0-71x/#
    Pozdrawiam
    Marcin

  8. #1228

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Od tej kamery to w sumie chyba ciekawszy jest nowy adapter RF->EF...
    Raczej odwrotnie I to w sumie nic odkrywczego ani żadna nowość. Metabones też ma taki adapter. W dodatku to to zyskuje właśnie na tej nowej kamerce.

  9. #1229

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Raczej odwrotnie I to w sumie nic odkrywczego ani żadna nowość. Metabones też ma taki adapter. W dodatku to to zyskuje właśnie na tej nowej kamerce.
    Może zapomniałem dodać "dla mnie" . Dla mnie ten konwerter powoduje że kamery serii eR staną się bardzo interesujące w niedalekiej przyszłości .
    Pozdrawiam
    Marcin

  10. #1230

    Domyślnie

    Testował już ktoś R6 w szybkich akcjach z ptakami?
    Jestem ciekaw jak sobie radzi R6.
    Wildlife Photography
    Nikon/Nikkor

Strona 123 z 187 PierwszyPierwszy ... 2373113121122123124125133173 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •