Close

Strona 173 z 187 PierwszyPierwszy ... 73123163171172173174175183 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 721 do 1 730 z 1868
  1. #1721

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Akurat ja wrzucam tu na forum masę linków z okazjami cenowymi i nie wiem czemu się bulwersujesz, dałeś linka gdzie towaru brak, na szybko przeleciałem na ceneo i wszędzie gdzie można odliczyć kasę towaru brak, więc o co masz pretensje, pewnie gdzieś można kupić ten obiektyw tak tanio.
    Wystarczy wpisać w Google SONY "jesień w obiektywie" i wyjdzie zylion sklepów uczestniczących w tej promocji. Uważasz, że dając link o promocji mam obdzwonić wszystkie sklepy, aby podać te , w których jest na stanie?

    ps.
    proszę https://fotoforma.pl/obiektyw-sony-7...f-4-g-oss.html spodziewana dostawa, trzeba tylko potwierdzić
    Ostatnio edytowane przez candar ; 14-09-2021 o 11:38
    Nikon Z6 / Sony A7 III, Nikon Z 50 mm f/1.8 S , Viltrox 85 f/1.8, Techart TZE-01 + MC-11 oraz szkła Sigmy, Sony i M42
    / insta / Mój fejsik / moja stronka / maxmodels / 35photo

  2. #1722
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Dałeś link do jakiegoś sklepu i tyle, ja jak coś umieszczam na forum daję przynajmniej aktualne oferty gdzie można kupić, jak nie ma towaru to nie ma promocji.

    Ostatnio w jednym ze sklepów foto był Nikon Z5 po 4299zł ale "zapytaj o dostępność", nawet nie wrzucałem linka bo po co ?

  3. #1723

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Mowa o zoomach f/4
    np. nowy Sony FE 70-200mm f/4 G OSS
    Hm, ten zoomik i TC dadzą na długim końcu 400/8. Za większą cenę i prawdopodobnie gorszą jakość, niż ten Canon.
    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Sorki , ale nie kumam parcia na stałki RF z f/11 (600 i 800mm) i zoomy typu RF 100-400mm f/5.6-8
    Stałki akurat jeszcze kumam, ale ten zoomik... Może jakby u nas ~2k kosztował, byłby jeszcze do przełknięcia.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    https://www.optyczne.pl/832.1-artyku...h_rękach.html

    A o Z9 jakoś cicho...

    PS. Eye control AF. Ktoś tu pisał niedawno, że za tym tęskni.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  4. #1724

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    A o Z9 jakoś cicho...

    PS. Eye control AF. Ktoś tu pisał niedawno, że za tym tęskni.
    Canon R3 w Polsce 28500 złotych https://www.optyczne.pl/832.1-artyku...C4%99kach.html

    No właśnie cicho o Z9

    Eye control AF używałem w analogowym EOS 3 i szału nie było. Było też mniej pkt. ostrości Krótko pisząc dokładne ustawienie ostrości ze względu na wielkość ramki było słabe (ramka zaczepiała o inne rzeczy). Ciekawe w jakiej ramce AFa będzie ten nowy Eye control AF, bo od tego zależy jego dokładność.
    Ostatnio edytowane przez candar ; 14-09-2021 o 12:43
    Nikon Z6 / Sony A7 III, Nikon Z 50 mm f/1.8 S , Viltrox 85 f/1.8, Techart TZE-01 + MC-11 oraz szkła Sigmy, Sony i M42
    / insta / Mój fejsik / moja stronka / maxmodels / 35photo

  5. #1725

    Domyślnie

    28.5k? Sporo, ale obstawiałem przeszło 30.

    Jak będzie działał eye control AF... Dobre pytanie. Szkoda, że optyczni mieli puszkę z wczesnym softem.

    Stopka z rozszerzonym interfejsem. Nikon znowu w tyle zostanie, jak Z9 tego nie da...
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  6. #1726

    Domyślnie

    Ciekawa ta niwa stalka 16mm
    R | 35 | 50 | 135

  7. #1727

    Domyślnie

    a ja sie bardziej zastanawiam do czego niby to 16/2.8 jest. ani to jasne ani jakas ogniskowa wybitnie ekscytujaca. w polaczeniu z R6 jest to jakis tam maluch do turystycznych zdjec we wnetrzach. i tyle. na koncert nieco zbyt niszowo i swiatlo nie powala... do krajobrazu to i tak chetni beda mieli jakies 14-35...

    jest szklo i jest tanie (jak na nowy system). tylko co poza tym?

  8. #1728

    Domyślnie

    Super ogniskowa i świetne szkiełko to 16/2.8 jeśli chodzi o ogniskową i światłosiłę. Przede wszystkim malutkie, wystarczy porównać z jakimkolwiek 16-35, nawet f4. Takie, żeby było w torbie do użycia od czasu do czasu, do szerokiego widoku, architektury czy nocnego nieba (oczywiście diabeł tkwi w szczegółach jakości). Zamieniłbym na nie Samyanga 18/2.8, gdyby takie szkło wypuściło Sony w rozsądnej cenie.

  9. #1729

    Domyślnie

    Ja tez uważam, że świetna ogniskowa
    Lekkie i małe szkło. Jak znalazł dla kogoś kto potrzebuje uwa od czasu do czasu.
    Oczywiście pytanie jak z jakością optyczną tego obiektywu.
    R | 35 | 50 | 135

  10. #1730

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    a ja sie bardziej zastanawiam do czego niby to 16/2.8 jest. ani to jasne ani jakas ogniskowa wybitnie ekscytujaca. w polaczeniu z R6 jest to jakis tam maluch do turystycznych zdjec we wnetrzach. i tyle. na koncert nieco zbyt niszowo i swiatlo nie powala... do krajobrazu to i tak chetni beda mieli jakies 14-35...

    jest szklo i jest tanie (jak na nowy system). tylko co poza tym?
    Uważam podobnie. Użytkownicy bagnetu RF cieszą się , bo mają kolejne (trzecie po 35 i 50 mm) małe i tanie szkiełko do systemu, ale kierowane przez producenta bardziej do wideoblogerów i droniarzy niż fotografów. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić pejzażysty i portrecisty oraz kobieciarza używającego tego szkiełka w typowych zastosowaniach UWA, gdzie potrzebny jest dobry obrazek włącznie z narożnikami.

    Osobiście bardziej podoba mi się premiera Nikona (mały "naleśnik" do wszystkiego) - Nikkor Z 40mm f/2 za 1.249 zł https://fotoplus.pl/obiektyw-nikkor-...TduWLMI4287N9Q
    Ostatnio edytowane przez candar ; 14-09-2021 o 18:27
    Nikon Z6 / Sony A7 III, Nikon Z 50 mm f/1.8 S , Viltrox 85 f/1.8, Techart TZE-01 + MC-11 oraz szkła Sigmy, Sony i M42
    / insta / Mój fejsik / moja stronka / maxmodels / 35photo

Strona 173 z 187 PierwszyPierwszy ... 73123163171172173174175183 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •