Close

Strona 42 z 187 PierwszyPierwszy ... 3240414243445292142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 1868
  1. #411

    Domyślnie

    Do tego czasu może się pojawic bardziej wyczesana Rka.

  2. #412

    Domyślnie

    Na razie badają rynek. Sprawdzają ile mogą nie dać, jak dużo mogą za to skasować i ile sprzedać.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb | ig

  3. #413
    sv
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez capo-di_tutti-capi Zobacz posta
    Wyłącznie profesjonalne obiektywy w przyszłym roku


    Do aparatu klasy EOS R odpowiednie będą tylko dwa: 24-105/4 i 35/1.8 MACRO.

    Ciekawa strategia.
    Ale w czym problem? W przyszłym roku będą dwa kolejne body: jedno odpowiednik 5d mk IV, drugie do filmowania. A jaki masz problem ze szkłami? Przecież do tego możesz podpiąć wszystkie szkła EF i będą działały jak natywne szkła R.

  4. #414

  5. #415

    Domyślnie

    Nie rozumiem co robi w tym zestawieniu 24-70 f/4 z przejściówką, skoro jest systemowy 24-105 f/4 o mniejszych rozmiarach.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb | ig

  6. #416
    cdc
    Gość

    Domyślnie

    24-105/4 nie są. mniejsze od 24-70/4
    https://camerasize.com/compact/#799....3,777.681,ha,t

  7. #417

    Domyślnie

    Pewnie chodzi ogólnie o to, że obiektywy z przejściówką są większe niż natywne. Odpowiedź na pytanie svena w czym jest problem?

  8. #418

  9. #419

    Domyślnie

    Fajnie, z tego wynika że eRka to nie jakiś nieergonomiczny kurdupel .
    Pozdrawiam
    Marcin

  10. #420

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez capo-di_tutti-capi Zobacz posta
    24-105/4 nie są. mniejsze od 24-70/4
    https://camerasize.com/compact/#799....3,777.681,ha,t
    To weź sobie sprawdź systemowe 24-105 i niesystemowe 24-70 z przejściówką.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb | ig

Strona 42 z 187 PierwszyPierwszy ... 3240414243445292142 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •