Close

Strona 30 z 187 PierwszyPierwszy ... 2028293031324080130 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 1868
  1. #291

    Domyślnie

    Wygląd rzecz gustu, samo body Nikona wydaje się najładniejsze na obrazku. Canon najgrubszy z całej trójki. Ale co mnie zdziwiło Optyczni w końcu chyba nauczyli sie robić zdjęcia testowe - ta nowa 50-tka/1.2 jest naprawdę niezła.
    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  2. #292

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szandor Zobacz posta
    ...Planowałem zakup A7iii/Riii, ale wrócę do canona do R, najprawdopodobniej na wiosnę może będzie Rmk2...
    Na wiosnę którego roku? Serio uważasz, że Canon będzie odświeżał swoje produkty co kilka miesięcy?

  3. #293

    Domyślnie

    Nikon wygląda najlepiej, ale ten garb wizjera inspirowany był chyba hełmem SS-mana.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb | ig

  4. #294

    Domyślnie

    Sony z kolei wygląda tak jakby je ktoś modelował heblem. Tylko Canon trzyma fason. Jest piękny w swej brzydocie i przypomina taką rozdeptaną lustrzankę.

  5. #295

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Na wiosnę którego roku? Serio uważasz, że Canon będzie odświeżał swoje produkty co kilka miesięcy?
    Dlatego prawdopodobnie, aby umilić sobie czekanie, przygarnę na ten czas jakieś A7iii.
    FUJI X-T10, XF 18-55/F2.8-4 + A7II, FE 55f1,8; FE 24-70f4; FE 16-35f4 + MC11 /(CANON EF 24-105f4LIS, EF 35f2IS, EF 40f2,8STM, EF 50f1.4, EF 85f1.8, EF 70-200f4LIS)

  6. #296

    Domyślnie

    dziwię się, że nikt nie zrobił wizjera jak w Sony A6xxx
    Z6 | 35/1.8S | 50/1.8S | 70-200/4 VR

  7. #297

    Domyślnie

    To aparaty dla konserwatywnych użytkowników C i N, więc muszą przypominać lustrzanki. Jeszcze ktoś by zobaczył takiego użytkownika z nieprofesjonalnie wyglądającym aparatem i co by było? Aż strach pomyśleć, jak by to się odbiło na jego karierze
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb | ig

  8. #298

    Domyślnie

    Rozwiązanie znane z A6000 czy z E3 ma też swoje konsekwencje. Może to skutkować podbiciem wysokości bryły aparatu albo wymuszeniem dziwnych proporcji ekranu przez co nie jest on wykorzystywany w całości, np w trakcie podglądu LV.


  9. #299

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Rozwiązanie znane z A6000 czy z E3 ma też swoje konsekwencje. Może to skutkować podbiciem wysokości bryły aparatu albo wymuszeniem dziwnych proporcji ekranu przez co nie jest on wykorzystywany w całości, np w trakcie podglądu LV.

    Ciekawa uwaga. Dzięki
    Mi się bardzo podoba taki wizjer bo kinol nie przeszkadza robić zdjęcia


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Z6 | 35/1.8S | 50/1.8S | 70-200/4 VR

  10. #300

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    To aparaty dla konserwatywnych użytkowników C i N, więc muszą przypominać lustrzanki. Jeszcze ktoś by zobaczył takiego użytkownika z nieprofesjonalnie wyglądającym aparatem i co by było? Aż strach pomyśleć, jak by to się odbiło na jego karierze
    a ta ironia to dlatego, ze porownujemy z Sony, ktore wykazalo sie wielka odwaga i porzucilo klasyczny design swoich lustrzanek, ryzykujac konflikt z ogromna rzesza uzytkownikow tychze?

    czy moze porownujemy z Olympusem, Panasem i Fuji i ich wzorowym podejsciem do swoich profesjonalnych uzytkownikow lustrzanek? (no w przypadku Olka to ze dwoch wojownikow OM moze by sie znalazlo jeszcze )

Strona 30 z 187 PierwszyPierwszy ... 2028293031324080130 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •