Close

Strona 23 z 187 PierwszyPierwszy ... 1321222324253373123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 1868
  1. #221

    Domyślnie

    Znam temat sam kilka razy robiłem streeta nocą. Z kieszeni ciężko nawet telefon wyciągnąć jeżeli chodzisz w rurkach a gdzie dopiero aparat
    A z drugiej strony aparat lepiej mieć przełożony przez ramie i pod kurtką albo bluzą by mieć szybki dostęp.

  2. #222

    Domyślnie

    umówmy się, że jest też istotny aspekt ceny w tych słoikach które wymieniłeś
    Z6 | 35/1.8S | 50/1.8S | 70-200/4 VR

  3. #223

    Domyślnie

    Dowcipne te chłopaki z DPReview: 2300$ a oni na to "sweet spot", czyli nie za tanio, nie za drogo.
    FujiLove again and again...

  4. #224

  5. #225
    sv
    Gość

    Domyślnie

    Na Dpreview pojawiły się zdjęcia przykładowe. Już wiem dlaczego 50/1,2 jest taki drogi
    https://www.dpreview.com/samples/377...-images-posted

    Jak widać AF radzi sobie świetnie nawet z tak jasnym szkłem.
    Ostatnio edytowane przez sv ; 05-09-2018 o 19:54

  6. #226
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    To kąt widzenia np na tej 35-tce będzie mało ciekawy.

    Matryca w canonie ma 5655 punktów AF, może to dać świetne działanie AF zwłaszcza af-c, ciekaw jestem testów, matryca jest zwykła nie BSI czyli ISO może nie być ciekawe.

  7. #227

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Znam temat sam kilka razy robiłem streeta nocą. Z kieszeni ciężko nawet telefon wyciągnąć jeżeli chodzisz w rurkach a gdzie dopiero aparat
    A z drugiej strony aparat lepiej mieć przełożony przez ramie i pod kurtką albo bluzą by mieć szybki dostęp.
    No znasz temat ze strony "się nie da", bo używasz luszczanki (sorki za powtóreczkę)


    W kieszeni od kurtki też często noszę. Albo w majty i na rower. W rurkach tylko od święta. Dla mnie temat wielkości i ciężaru jest oczywisty. Trzeba sobie tylko niektóre rzeczy przeliczyć (nie piszę na razie o Canonie, bo nie ma do niego szkieł) albo pójść na jakieś ustępstwa.

  8. #228

  9. #229

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    To kąt widzenia np na tej 35-tce będzie mało ciekawy...
    No, ale tylko w 4K. Canoniarze już tłumaczą, że do 4K można używać szklarni aps-c

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Matryca w canonie ma 5655 punktów AF, może to dać świetne działanie AF zwłaszcza af-c, ciekaw jestem testów, matryca jest zwykła nie BSI czyli ISO może nie być ciekawe.
    W AF-C niestety seria jest trochę upośledzona, szczególnie w trybie focus priority. Hejterzy, czyli Northrup'owie już pisali, że przy idącej w stronę aparatu osobie mieli mieszane uczucia, bo aparat często pudłował.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 05-09-2018 o 20:02

  10. #230

    Domyślnie

    Czy dobrze zrozumiałem, że Canon ma teraz trzy bagnety: EF, EF-M i R (EF-R?)?
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb | ig

Strona 23 z 187 PierwszyPierwszy ... 1321222324253373123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •