Close

Strona 24 z 187 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474124 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 1868
  1. #231

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Czy dobrze zrozumiałem, że Canon ma teraz trzy bagnety: EF, EF-M i R (EF-R?)?
    Prawie dobrze. z EF-S bedzie 3,5

  2. #232
    sv
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    Prawie dobrze. z EF-S bedzie 3,5
    W końcu; kto bogatemu zabroni, albo: od przybytku głowa nie boli

    A tak na poważnie, to z R wszystko jest kompatybilne oprócz M. Swoją drogą fajną 32 do M wypuścili (na dodatek tanią).

  3. #233

    Domyślnie

    Ahtystyczne fotki przykładowe od apteczniaków <<50/1.2>> i <<24-105>>

  4. #234

    Domyślnie

    canon wystartował z fajna nowa 50/1.2 a my dostaniemy mf 58/0.95....
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  5. #235

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Ahtystyczne fotki przykładowe od apteczniaków <<50/1.2>> i <<24-105>>
    Jaki jest choć jeden powód, żeby sobie kupić bezlustro z takim słoikiem i to za ciężkie pieniądze? Przecież to tak pokraczne i tak zdupy że rozumem nie ogarniam.

  6. #236

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hostman22 Zobacz posta
    canon wystartował z fajna nowa 50/1.2 a my dostaniemy mf 58/0.95....
    Tak, też trochę tego nie rozumiem. Po latach zazdrosnych spojrzeń na 85/1.2L, zrobili w końcu nowy bagnet i zaszczycili nas 50/1.8... co lepsze w następnych dwóch latach dostaniemy przekrój stałek f1.8 oraz zoomów f2.8 oraz f4, ale tak naprawdę nic co pokazało by moc nowego bagnetu. Marzy mi się duo 35+85/1.2

    58/0.95 ciekawy, ale to armata jest nie obiektyw, brak AF (wtf?!) a cena pewnie będzie z kosmosu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Z6 | 35/1.8S | 50/1.8S | 70-200/4 VR

  7. #237

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    Jaki jest choć jeden powód, żeby sobie kupić bezlustro z takim słoikiem i to za ciężkie pieniądze? Przecież to tak pokraczne i tak zdupy że rozumem nie ogarniam.
    Mnie nie pytaj. Ja jestem głupawy i lubię małe ciemniaki.

  8. #238
    sv
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    Jaki jest choć jeden powód, żeby sobie kupić bezlustro z takim słoikiem i to za ciężkie pieniądze? Przecież to tak pokraczne i tak zdupy że rozumem nie ogarniam.
    Wiesz, niektórzy wydają 30 kloców na Leicę. Też tego nie ogarniam

  9. #239

    Domyślnie

    Ale ona ma sens. Głęboki, zapewniam. I tak btw, moja kosztowała z obiektywem zauważalnie mniej niż ten Canon czy te Nikony Z-cośtam.

    Natomiast mała puszka z czymś takim jak te dwa obiektywy które Czarnuch podlinkował to jakiś ponury absurd.

    Nie neguję sensownosci kompaktów, nie neguję sensownosci np. Fuji. Nie neguję sensownosci półtora kilogramowej cegły reporterskiej typu D4 czy EOS 1. Tam to się jakoś spina. Ale taki setup?

  10. #240

    Domyślnie

    Swoją drogą przydałby Ci się Coolpix A z 35ką (ewentualnie ekwiwalentem)

    PS Plilip Bloom też zapłakał <<klik>>

Strona 24 z 187 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474124 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •