Close

Strona 1050 z 1914 PierwszyPierwszy ... 5055095010001040104810491050105110521060110011501550 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 491 do 10 500 z 19131
  1. #10491

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Borat1979 Zobacz posta
    Takie przeliczenie nie ma sensu bo w USA ceny są podawane bez podatku, który rożni się w zależności od stanu.
    Nawet po uwzględnieniu podatku (wybierz sobie jakikolwiek stan) w USA będzie zauważalnie taniej.

  2. #10492

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Nieźle, ładny wskaźnik profesjonalizmu...
    To jest zwykła ładowarka USB coś jak ta do smartfona czy tabletu. Tak przy okazji A7 można awaryjnie lądować też ładowarką smartfona. Swoją drogą mogli sobie darować ten idiotyczny kabel 230V i zamontować całość we wtyczce jak w ładowarkach smartfonów.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0214.JPG
Wyświetleń:	129
Rozmiar:	160,8 KB
ID:	5640

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Nawet po uwzględnieniu podatku (wybierz sobie jakikolwiek stan) w USA będzie zauważalnie taniej.
    Bo nie mają tam VATu
    Ostatnio edytowane przez Borat1979 ; 28-02-2018 o 19:06
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  3. #10493

    Domyślnie

    Odniosłem się tylko do Twoich słów.

  4. #10494
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale jakby sony zrobiło takie ładowarki z różnymi wtyczkami to by mogły im spaść dochody znacząco, a tak kabelki kupią w hurcie od chińczyka po jednym cencie i mają ładowarkę jedną na cały świat

    To jak nie dają sieciowej ładowarki to ile kosztuje soniakowa oryginalna do akumulatorów ?

  5. #10495

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Borat1979 Zobacz posta


    Bo nie mają tam VATu
    To nie ma znaczenia. Dla konsumenta podatek od sprzedaży ma taki sam efekt. (Pomijając że w Stanach pewne elementy VAT się pojawiają). Kwestia jego wysokości a te w Stanach są na Maks 7,5% nie 23.
    Ostatnio edytowane przez grizz ; 28-02-2018 o 19:37
    Nie zajmuję się już sprawami technicznymi forum. Prośba o zgłaszanie wszystkiego do Jacka.

  6. #10496

    Domyślnie

    Nie ma Vat, jest stanowy sales tax. A w czterech stanach nawet ten tax wynosi równe 0%.

  7. #10497

    Domyślnie

    Te rozważania o podatkach są zupełnie niepotrzebne. Fuji X-H1 kosztuje 1900$ w USA i 8000 zł w Polsce. Sony A7III kosztuje 2000$ w USA i 10000 zł w Polsce. Nie z powodu podatków, tylko dlatego, że polski oddział Sony tak chciał.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb | ig

  8. #10498

    Domyślnie

    Doprecyzowałem poprzedni post
    Nie zajmuję się już sprawami technicznymi forum. Prośba o zgłaszanie wszystkiego do Jacka.

  9. #10499

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Te rozważania o podatkach są zupełnie niepotrzebne. Fuji X-H1 kosztuje 1900$ w USA i 8000 zł w Polsce. Sony A7III kosztuje 2000$ w USA i 10000 zł w Polsce. Nie z powodu podatków, tylko dlatego, że polski oddział Sony tak chciał.
    Raczej europejski niż polski bo w całej UE jest drogo. O Fuji pisałem wcześniej. Fajnie zrobili.
    Nie zajmuję się już sprawami technicznymi forum. Prośba o zgłaszanie wszystkiego do Jacka.

  10. #10500

    Domyślnie

    Taki tam przerywnik. W dodatku spaprany, bo leniwy jestem i nie chciało mi się sprawdzić


Strona 1050 z 1914 PierwszyPierwszy ... 5055095010001040104810491050105110521060110011501550 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •