Close

Strona 752 z 1914 PierwszyPierwszy ... 25265270274275075175275375476280285212521752 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7 511 do 7 520 z 19131
  1. #7511

    Domyślnie

    Tak, o a7.
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  2. #7512

    Domyślnie

    Nie próbowałem bawić się w presety,
    ale myślę, że nie mają one wpływu na ARW a jedynie na jpegi.

    Swoją drogą wkurza mnie kilka funkcji które nie zapisują ARW pomimo ustawienia Jakość RAW & JPG

    Ostatnio edytowane przez vid3 ; 28-01-2017 o 23:22

  3. #7513

  4. #7514

    Domyślnie

    O, wyprzedaż, może się da kupić fotosprzęt w cenach sprzed podwyżek albo niewiele drożej niż na necie:P
    Swoją drogą właśnie kuknąłem na ceny kilku szkiełek FE na porównywarce, np. 24-70/4 już poniżej 4600 nie schodzi... Uważam że to dla mnie świetne szkiełko ale wołanie za niego aż tyle to bezczelność bo aż tak świetny to jednak nie jest:/ Ech dobrze że mam już upolowane prawie wszystko czego mi potrzeba (a chyba nawet więcej;p) bo ceny (nawet używek) rosną do nieakceptowalnego dla mnie poziomu...

    Swoją drogą jeszcze nawiązując do CZJ 180/2.8 i 200/2.8 to z LAEA można mieć fajną całkiem zgrabną i dobrą optycznie minoltkę 200/2.8 bywała pod jakoś 2000-2200.
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  5. #7515

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ikit Zobacz posta
    Swoją drogą właśnie kuknąłem na ceny kilku szkiełek FE na porównywarce, np. 24-70/4 już poniżej 4600 nie schodzi... Uważam że to dla mnie świetne szkiełko ale wołanie za niego aż tyle to bezczelność bo aż tak świetny to jednak nie jest:/
    Nie jest, nie jest Na wąskim końcu to nawet pezet 16-50 lepsiejszy
    Psioniczni.pl Don't panic! Stay psionic!

  6. #7516

    Domyślnie

    Nie przesadzajmy

    (fe24-70/4 z pierścieniem pośrednim)
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  7. #7517

    Domyślnie

    Genialne szkło ostrość na brzegach i w narożnikach nawet lepsza niż w centrum.
    http://rmn1.pl Sony i telefon.

  8. #7518

    Domyślnie

    Robi dokładnie to czego chce od niego fotograf
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  9. #7519

    Domyślnie

    A to z FF50/1.8

    Ostatnio edytowane przez jazco ; 29-01-2017 o 21:38

  10. #7520

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ikit Zobacz posta
    Nie przesadzajmy
    Przecież wiem, że Cię nie przekonam. Ale wziąłem sobie do Sony Center ostatnio pezeta i na swojej A7II test zrobiłem, co prawda nie na statywie, ale w trybie M na f4 i czasie 1/80. PZ faktycznie wydawał się lepszy na 70/50mm. No ale na 24/16mm jednak faktycznie gorszy, więc spoko Natomiast zgadzam się z Tobą, że przy takiej cenie, wielkości, nie wyśrubowanym świetle - powinien być znacznie lepszy. Takoż ja sobie jednak zostawię a6000 na typowe wycieczki w słońcu (na lekko), a A7ii tylko z niezłymi stałkami na większe wyzwania. 24-70/2.8 się nawet nie przyglądam, bo wolę nosić 3 stałki niż taką lufę.

    Jazco, które FE 50?
    Ostatnio edytowane przez Owain ; 29-01-2017 o 21:38
    Psioniczni.pl Don't panic! Stay psionic!

Strona 752 z 1914 PierwszyPierwszy ... 25265270274275075175275375476280285212521752 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •