Close

Strona 652 z 1914 PierwszyPierwszy ... 15255260264265065165265365466270275211521652 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 511 do 6 520 z 19131
  1. #6511

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vid3 Zobacz posta
    I inne pytanie :
    jest jakieś polskie forum sonicznych podobne do tego ?
    Napisałbym że KKM (nie mylić z KKK!) ale zdecydowanie nie jest podobne do tego
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  2. #6512

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nordwind Zobacz posta
    Dostałeś przecież wczoraj odpowiedź na pw z wypunktowanymi + i - trzech puszek.
    Poza tym nikt z dokładnością aptekarza nie oszacuje tych różnic
    Osobiście przed zakupem odwiedziłem jeden ze sklepów i sprawdziłem z grubsza w realu jak działa A7.
    Takie doświadczenie czasami więcej daje niż ileś tam subiektywnych wpisów.
    Masz rację.
    Ale nie chce mi się jechać do stolycy.
    Tak przy okazji to z moich doswiadczeń w Kazimierzu, to najwięcej Nikonów ludzie mają, Canony, Fuji.
    A Sony nie widziałem, bo bym sobie macnął.
    Ogólnie to macałem wcześniej w Digital 24 w Poznaniu i zrobił na mnie konkretne wrażenie.
    Tylko wtedy nie byłem zainteresowany afem.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  3. #6513

    Domyślnie

    To jest teraz okazja w Łochowie na zlocie optycznych
    będzie można pomacać każdy sprzęt i ocenić.

  4. #6514

    Domyślnie

    Jak to w weekend to siedzę w galerii.
    Nie mogę.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  5. #6515

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Ja mam II, ale tylko jedno szkło AF - 24-240 - i chodzi do dupy.
    Cytat Zamieszczone przez vid3 Zobacz posta
    Problem dotyczy tylko tego obiektywu ?
    Naprawdę nie wiem, co odpowiedzieć, by nie wyjść na większego złośliwca, niż jestem... Pomożecie?
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  6. #6516

    Domyślnie

    Pomożemy!!

  7. #6517

    Domyślnie

    Pomogę ...
    Czyli nie próbowałeś z innym obiektywem.

    ostatnie pytanie :

    Którą wersję firmware masz w A7II ?

    Najnowsza to 3.10.
    Piszą , że w 1.20 poprawiono obsługę 24-240 i kilku innych szkieł.
    (SEL35F14Z, SEL24240, SEL28F20, SEL90M28G)
    Ostatnio edytowane przez vid3 ; 16-09-2016 o 19:01

  8. #6518

    Domyślnie

    Wpkx'owi rozchodzi się o to, że 24-240 nie porusza się o własnych nogach, w przeciwieństwie do Yego pozostałych pleśn... arcydzieł optyki dawnej, które czasem, nad ranem, przemieszczają się tu i ówdzie

    Chyba, że wpkx zapomniał literki przed jednym ze słów, ale wówczas pytanie nabiera nowego kontekstu (oczekuję upomnienia, ale nie mogłem się powstrzymać)
    Psioniczni.pl Don't panic! Stay psionic!

  9. #6519

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vid3 Zobacz posta
    Pomogę ...
    Czyli nie próbowałeś z innym obiektywem.
    Innego AF do Sony nawet na oczy nie widziałem.

    Cytat Zamieszczone przez vid3 Zobacz posta
    ostatnie pytanie :

    Którą wersję firmware masz w A7II ?

    Najnowsza to 3.10.
    O! To muszę sobie zaktualizować, bo mam 2.00. Dzięki - ufam, że coś poprawi...

    Cytat Zamieszczone przez Owain Zobacz posta
    Wpkx'owi rozchodzi się o to, że 24-240 nie porusza się o własnych nogach, w przeciwieństwie do Yego pozostałych pleśn... arcydzieł optyki dawnej, które czasem, nad ranem, przemieszczają się tu i ówdzie

    Chyba, że wpkx zapomniał literki przed jednym ze słów, ale wówczas pytanie nabiera nowego kontekstu (oczekuję upomnienia, ale nie mogłem się powstrzymać)
    Cienki pod Waścią lód, oj cienki...

    Generalnie super-spacer-zoom z założenia nie może chodzić dobrze - i jako wzorzec nadaje się tylko do tego jednego aspektu.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  10. #6520

    Domyślnie

    "home, sweet home..."

    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 16-09-2016 o 22:05

Strona 652 z 1914 PierwszyPierwszy ... 15255260264265065165265365466270275211521652 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •