Szukaj
Masz rację.
Ale nie chce mi się jechać do stolycy.
Tak przy okazji to z moich doswiadczeń w Kazimierzu, to najwięcej Nikonów ludzie mają, Canony, Fuji.
A Sony nie widziałem, bo bym sobie macnął.
Ogólnie to macałem wcześniej w Digital 24 w Poznaniu i zrobił na mnie konkretne wrażenie.
Tylko wtedy nie byłem zainteresowany afem.
To jest teraz okazja w Łochowie na zlocie optycznych
będzie można pomacać każdy sprzęt i ocenić.
Pomożemy!!
Pomogę ...
Czyli nie próbowałeś z innym obiektywem.
ostatnie pytanie :
Którą wersję firmware masz w A7II ?
Najnowsza to 3.10.
Piszą , że w 1.20 poprawiono obsługę 24-240 i kilku innych szkieł.
(SEL35F14Z, SEL24240, SEL28F20, SEL90M28G)
Ostatnio edytowane przez vid3 ; 16-09-2016 o 19:01
Wpkx'owi rozchodzi się o to, że 24-240 nie porusza się o własnych nogach, w przeciwieństwie do Yego pozostałych pleśn... arcydzieł optyki dawnej, które czasem, nad ranem, przemieszczają się tu i ówdzie
Chyba, że wpkx zapomniał literki przed jednym ze słów, ale wówczas pytanie nabiera nowego kontekstu(oczekuję upomnienia, ale nie mogłem się powstrzymać)
Psioniczni.pl Don't panic! Stay psionic!
Innego AF do Sony nawet na oczy nie widziałem.
O! To muszę sobie zaktualizować, bo mam 2.00. Dzięki - ufam, że coś poprawi...
Cienki pod Waścią lód, oj cienki...
Generalnie super-spacer-zoom z założenia nie może chodzić dobrze - i jako wzorzec nadaje się tylko do tego jednego aspektu.![]()
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
"home, sweet home..."
Ostatnio edytowane przez nordwind ; 16-09-2016 o 22:05
Skontaktuj się z nami