Close

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 71

Wątek: Nikon i USB

  1. #41

    Domyślnie

    Nie mylisz się, ale niezły czytnik kosztuje ok. 50 PLN i masz go przez cały czas przed nosem i nawet jak się spali w wyniku jakiejś awarii, to nie będzie to wielki problem. Poza tym, czytnikiem kopiuje się szybciej.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puchbeary Zobacz posta
    Nie dalej jak wczoraj kolega na weselu opowiadał mi przypadek swojej znajomej - podłączyła d70 do kompa żeby zrzucić zdjęcia i polazła na kilka godzin - zapomniała odłączyć - po powrocie okazało się że bateria w aparacie padła w czasie gdy był podłączony do kompa.
    Dobrze ze zamiast aparatu nie było to żelazko! puściłaby z dymem chałupę. Ludzie to są jakieś ekstremalne sytuacje, można tu sparafrazować kogoś kto powiedział że możesz utopić się nawet w łyżce wody! Nadal uważam że stosowanie czytników jest zbędne w zakresie tego tematu jeśli ktoś sobie tego nie życzy. I znów mamy do czynienia ze zgrabnym chwytem marketingowym.

  3. #43
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    JK - kolego - nie napisałem i nie napiszę że po podłączeniu do portu USB padł aparat ale sytuacja którą opisałem miała miejsce - to nie bajeczka słyszana gdzieś kiedyś ale autentyczna sytuacja sprzed trzech tygodni. Podkreślam - być może to zbieg okoliczności ale miał miejsce.

    Aberrator - wiem że to ekstrema ale możesz wykluczyć że przydarzą się tobie ?
    I na koniec - LUDZIE O CO WY SIę WłAśCIWIE KłóCICIE ????? Jeden lubi dżem truskawkowy a drugi gwoździe. Jak ktoś ma chęć używa czytnika jak woli zgrywać z aparatu to zgrywa z aparatu. Mnie osobiście do zakupu czytnika skłoniło mocowanie się z tą pie..ną gumą zamykającą porty która ni cholery nie chciała wracac na swoje miejsce.

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sivy Zobacz posta
    A człowiek chciał się tylko dowiedzieć czy innym też delikatnie rusza się kabel usb w gnieździe aparatu...
    Lepiej zamiast się kłócić to może ktoś sprawdzi Pozdrawiam wszytskich
    [Nikon D80][Nikkor 50 f1.8][Nikkor 18-135 f3.5-5.6][2*SanDisk Extreme III 2GB][Gruszka nr 9]

  5. #45
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sivy Zobacz posta
    Lepiej zamiast się kłócić to może ktoś sprawdzi Pozdrawiam wszytskich
    siedzi twardo - bez luzów. Dobranoc

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puchbeary Zobacz posta
    siedzi twardo - bez luzów. Dobranoc
    hmmm no to nie wiem...
    [Nikon D80][Nikkor 50 f1.8][Nikkor 18-135 f3.5-5.6][2*SanDisk Extreme III 2GB][Gruszka nr 9]

  7. #47

    Domyślnie

    ktoś coś jeszcze zauważył?
    [Nikon D80][Nikkor 50 f1.8][Nikkor 18-135 f3.5-5.6][2*SanDisk Extreme III 2GB][Gruszka nr 9]

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sivy Zobacz posta
    ktoś coś jeszcze zauważył?
    Ja już Ci odpowiedziałem w tym wątku na stronie 3 post 30, to już masz dwie odpowiedzi. Ilu jeszcze potrzebujesz? Nie ma być żadnego luzu i tyle.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Ja już Ci odpowiedziałem w tym wątku na stronie 3 post 30, to już masz dwie odpowiedzi. Ilu jeszcze potrzebujesz? Nie ma być żadnego luzu i tyle.
    Spokojnie bez nerwów jak dopowiedziałeś to dzięki, nikt Ci nie każe śledzić wątku. Pytałem też innych... A jeżeli potrzebuje 24 odpowiedzi?
    [Nikon D80][Nikkor 50 f1.8][Nikkor 18-135 f3.5-5.6][2*SanDisk Extreme III 2GB][Gruszka nr 9]

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sivy Zobacz posta
    Czy rusza się wam kabel usb w gnieździe w aparacie trochę?
    Rusza się, ale to normalne, nie przejmuj się.

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •