No może, ale bardziej dla średniozaawansowanych.
Jakby był bardziej zaawansowany to by był bez trybów tematycznych i lampki.
Bardziej coś jak 6D.
Nikon będzie musiał się obudzić. Zamknęli dzięki Bogu jedynkę i coś dalej... na dłuższą metę muszą chyba ruszyć z poważniejszym bezlustrem.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami