Ceny wyglądają na nieprzesadzone i prawdopodobne. Natywnych szkieł mało, ale już da się zapiąć coś konkretnego. Ciekawe, ile adapter na EF? Poza tym klapka baterii wygląda na stosunkowo sporą, co idzie na plus. No i podstawowe pytanie - jakie kolory? Bo jak canonowe, to trzeba się temu koniecznie przyjrzeć.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami