Close

Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 107

Wątek: EOS M5

  1. #31

    Domyślnie

    Ceny wyglądają na nieprzesadzone i prawdopodobne. Natywnych szkieł mało, ale już da się zapiąć coś konkretnego. Ciekawe, ile adapter na EF? Poza tym klapka baterii wygląda na stosunkowo sporą, co idzie na plus. No i podstawowe pytanie - jakie kolory? Bo jak canonowe, to trzeba się temu koniecznie przyjrzeć.

  2. #32

    Domyślnie

    chyba na CB czytałem, że 80D zbacza kolorystycznie ze ścieżki EOSa, meandrując w kierunku niebieskości i magenty - czyli generalnie - Ło panie, to już nie to co kiedyś....
    Skoro m5 ma dzielić matrycę z 80d... to zasadne jest pytanie, czy i tu nie będzie takiej powiedzmy to... innowacji
    oby nie, bo szkoda by było
    Pozdrawiam, Michał
    __________________________________________________ ________________________________
    ilość profesjonalizmu jest wprost proporcjonalna do ciężaru plecaka i wielkości matrycy, a odwrotnie proporcjonalna do odporności na krytykę


  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    ...Ciekawe, ile adapter na EF?...
    A to ma być jakiś nowy? Bo na rynku jest już jeden.

  4. #34

    Domyślnie

    Takiego Canona bym sobie przetestował Wygląda ciekawie, a w komplecie z 11-22, 22 f/2 i 50-tką z adapterem wręcz idealnie wpisuje się w moje potrzeby.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb | ig

  5. #35

    Domyślnie

    Z ust mi wyjąłeś

    Edit: Podobno jutro premiera.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 14-09-2016 o 10:27

  6. #36

    Domyślnie

    Miałem 50stm z 6d, fajne szkiełko. Zwłaszcza cenowo.. A ten m5 i mnie się podoba. O zestawie jaki wymienił Epi, nie wspomnę..

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    A to ma być jakiś nowy? Bo na rynku jest już jeden.
    Nie wnikałem dotychczas. Ale fakt - jest nawet niejeden.

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    .... Ciekawe, ile adapter na EF?....
    Pięć i pół stówki niestety ale ponoć działa wszystko.
    Pozdrawiam
    Marcin

  9. #39

    Domyślnie

    Adapter + 50-tka w sumie i tak wychodzą taniej, niż odpowiedniki w innych systemach.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb | ig

  10. #40

    Domyślnie

    No to jest - http://www.optyczne.pl/10174-news-Canon_EOS_M5.html
    Wygląda dobrze. Canon przetrzymał nawałnicę innych bezluster i wypuścił ( jak się wydaje ) dobry model.

Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  2. M5
    By pes in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 21-07-2011, 13:31
  3. Bmw m5
    By matizq in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-11-2009, 23:56
  4. EOS 2000D i EOS 6000D
    By prz3mo in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 26-12-2008, 22:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •