Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Marcowe Tatry.

  1. #1

    Domyślnie Marcowe Tatry.


  2. #2

    Domyślnie

    Jak lubię piony w krajobrazie... tak tutaj jest zupełnie nie udany...
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  3. #3

    Domyślnie

    Jedynka się jeszcze broni pozostałe zrobione na 'siłę'.

  4. #4

    Domyślnie

    Na 3. ciąłbym dół i więcej kontrastu.
    Nie wiem, co napisać.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiciuD300 Zobacz posta
    Na 3. ciąłbym dół i więcej kontrastu.
    I to też do końca nie zda egzaminu...
    NIKON

  6. #6

    Domyślnie

    W marcu pierwszy raz w swoim życiu byłem w Pieninach i Tatrach (nad Morskim Okiem), wszystkie te zdjęcia mają raczej "rangę" wspomnień niż konkretnego "opisania" krajobrazu. Po prostu robiłem zdjęcia temu ogromowi, który mnie otaczał.
    Proszę tego nie brać jako tłumaczenia "siłowych kadrów" a jedynie rozwinięcie wstępu do załączonych fotek.

  7. #7

    Domyślnie

    jeśli nie wystawiasz ich na pojedynek, to po co bronisz swoje gnioty?
    puszka i kilka oczek do niej

  8. #8

    Domyślnie

    Zgoda w pełnej rozciągłości.
    Najlepiej wygląda tutaj 1-ka, szkoda tylko, że światło na szczytach tak "na ostro" podane .
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  9. #9

    Domyślnie

    Oj dzieje się tutaj, faktycznie szkoda że nie udało się zapanować nad jasnościami - ale tak jest fajnie
    Tak od siebie, jeśli chcesz spróbuj otworzyć zdjęć nr.2 w PS lub Elements (jeśli któryś z nich posiadasz ) i utwórz warstwę z krzywą lub poziomami.
    Następnie zmień tryb mieszania z normal na multiply
    Teraz jeśli masz maskę obok danej warstwy, użyj gradient aby sam efekt był na niebie.
    Ostatnia rzecz, to suwak krycia dostosowac do smaku i zobaczysz jakie czary mary na niebie się pojawi

    Pozdrawiam
    Rafal
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube:::

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez biegly Zobacz posta
    Oj dzieje się tutaj, faktycznie szkoda że nie udało się zapanować nad jasnościami - ale tak jest fajnie
    Tak od siebie, jeśli chcesz spróbuj otworzyć zdjęć nr.2 w PS lub Elements (jeśli któryś z nich posiadasz ) i utwórz warstwę z krzywą lub poziomami.
    Następnie zmień tryb mieszania z normal na multiply
    Teraz jeśli masz maskę obok danej warstwy, użyj gradient aby sam efekt był na niebie.
    Ostatnia rzecz, to suwak krycia dostosowac do smaku i zobaczysz jakie czary mary na niebie się pojawi

    Pozdrawiam
    Rafal
    Jedynie poznałem LR ale tam chyba zastosowałem filtr gradientowy na niebie (tak mi się wydaje). Dziękuję za uwagę, aż z ciekawości sprawdzę co na tej fotce narobiłem.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Marcowe żurki
    By timi in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-03-2016, 17:31
  2. [ Krajobraz ] Marcowe zielenie
    By JaroPienza in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 06-03-2013, 12:38
  3. Tatry 2012 - CZYSTE TATRY
    By fotoMichal in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 12:46
  4. [ Krajobraz ] Tatry
    By Paradiso Perduto in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 20-06-2011, 21:40
  5. [ Krajobraz ] Tatry, kochane Tatry
    By krzyzne in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-10-2010, 00:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •