Witam
.... a było to w marcu.
1.
[/IMG]
2.
[/IMG]
3.
[/IMG]
Pozdrawiam
Szukaj
Witam
.... a było to w marcu.
1.
[/IMG]
2.
[/IMG]
3.
[/IMG]
Pozdrawiam
Jak lubię piony w krajobrazie... tak tutaj jest zupełnie nie udany...
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
Jedynka się jeszcze broni pozostałe zrobione na 'siłę'.
Na 3. ciąłbym dół i więcej kontrastu.
Nie wiem, co napisać.
W marcu pierwszy raz w swoim życiu byłem w Pieninach i Tatrach (nad Morskim Okiem), wszystkie te zdjęcia mają raczej "rangę" wspomnień niż konkretnego "opisania" krajobrazu. Po prostu robiłem zdjęcia temu ogromowi, który mnie otaczał.
Proszę tego nie brać jako tłumaczenia "siłowych kadrów" a jedynie rozwinięcie wstępu do załączonych fotek.
jeśli nie wystawiasz ich na pojedynek, to po co bronisz swoje gnioty?
puszka i kilka oczek do niej
Zgoda w pełnej rozciągłości.
Najlepiej wygląda tutaj 1-ka, szkoda tylko, że światło na szczytach tak "na ostro" podane.
Oj dzieje się tutaj, faktycznie szkoda że nie udało się zapanować nad jasnościami - ale tak jest fajnie
Tak od siebie, jeśli chcesz spróbuj otworzyć zdjęć nr.2 w PS lub Elements (jeśli któryś z nich posiadasz ) i utwórz warstwę z krzywą lub poziomami.
Następnie zmień tryb mieszania z normal na multiply
Teraz jeśli masz maskę obok danej warstwy, użyj gradient aby sam efekt był na niebie.
Ostatnia rzecz, to suwak krycia dostosowac do smaku i zobaczysz jakie czary mary na niebie się pojawi
Pozdrawiam
Rafal
Skontaktuj się z nami