No ale jak focić z wyjętą baterią?:P
Fakt, trochę szkieł jest, da się coś założyć. Dziękuję za ogrom pracy włożonej w kopiowanie, by przekonać nieprzekonanego.![]()
A co do porównywania z innym - tak naprawdę nie wiem. Załóżmy, że wszelkie dane na papierze będą odpowiadały rzeczywistości, aparat nie będzie posiadał żadnych ułomności typu powolny czy niecelny AF, albo niedokładne wskazania światłomierza. Tylko według tej specyfikacji to nadal jest wysoka półka amatorska i trochę wątpię, żeby chwycił za niego ktoś robiący np. reporterkę prasową. Bo to kilo wagi jest.![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami