Cytat Zamieszczone przez immortal Zobacz posta
Live view? Wejście na wężyk spustowy? Bracketing ekspozycji...?
A po co to komu?! przecież to "zbędne wodotryski"?!
Do robienia zdjęć w pewnych sytuacjach jest to przydatne.


Cytat Zamieszczone przez nikoniarzd3100 Zobacz posta
Ale czegokolwiek nie napisze to nie zmieni faktu ze D5100 to dolna polka Nikona.
Dolna ale nie najniższa.