Cytat Zamieszczone przez fotoarte Zobacz posta
(...)
np D3000 to totalny golas, nie ma nawet bracketingu ekspozycji, live view czy wejścia na wężyk spustowy
Live view? Wejście na wężyk spustowy? Bracketing ekspozycji...?
A po co to komu?! przecież to "zbędne wodotryski"?!
Przepraszam za OT ale nie mogę już czytać tych rzeczy, które wypisuje ten gość...