Szukaj
D700 + D610 + D7100 + Pixel Vertax MB-D14/MB-D15, + dużo szkieł http://1drv.ms/QpEswo
W niedzielę jadę kupić swoje pierwsze lustro, które będę głównie wykorzystywać do fotografii w przyrodzie i sporcie na początek a potem to się zobaczy. Na body+obiektyw mam do przeznaczenia ok 2200 zł.
Myślałem dokładnie o tych:
D3200 http://www.mediaexpert.pl/lustrzanki...-105vr,id-8479
D5100 http://www.mediaexpert.pl/lustrzanki...5-vr,id-168429
Obiektyw w jednym i w drugim to jest ten sam więc czy warto dopłacać ok 300 zł?
Czy macie może coś innego w tej cenie?
Tu masz porównanie D3200 i D5100
http://www.optyczne.pl/porownaj.php?...1580&add1=1373
D500 , Nikkor 18-105 ED VR , Nikkor AF-S 200–500 mm f/5.6E ED VR
D3200 to totalny golas, taki sam jak D3000 z tym że dodano mu pare pixeli.
Proponuję D5100.
D5100|18-105mm|Helios 44M
Swietna amatorska puszka to D7100 lub D610. Im wyzej tym lepiej. Ale niestety drozej. Jakosc sie ceni... A seria D5xxx pod pewnymi wzgledami jest mniej funkcjonalna od D3xxx.
Skontaktuj się z nami