Close

Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 96

Wątek: D3200 vs inne

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez largo Zobacz posta
    Podepnijcie do takiego D3xxx coś z serii E. Nagimnastykować się paluchami przy używaniu tego trzeba od cholery
    To samo dotyczy serii D5xxx

  2. #2

    Domyślnie

    W torebkę, którą kupiłem do bridge camera wchodzi mi d90 bez gripa z zapiętym szkłem 35mm albo manualnym 28mm serii e.
    Problem w tym, że nie lubię go bez gripa i wole wziąć większą torbę
    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar largo
    Dołączył
    02 2012
    Miasto
    las na Mazowszu
    Posty
    115

    Domyślnie

    W torebkę, którą kupiłem do bridge camera wchodzi mi d90 bez gripa z zapiętym szkłem 35mm albo manualnym 28mm serii e.
    Problem w tym, że nie lubię go bez gripa i wole wziąć większą torbę
    Co komu odpowiada. Dla mnie przewaga tych małych nikonów to właśnie w połączeniu z taką 28-ką serii E, czyli lekki, mały i tani zestaw do ogólnej fotografii. Da się wszędzie upchnąć w torbę, plecak. Jakość obrazu i tak lepsza niż z kitem. A duże zoomy z tymi korpusami są nieporęczne. Tylko szkoda, że nikon tak utrudnia programowo używanie starych szkieł.
    | D5200 | N60/2.8D |

  4. #4

    Domyślnie

    Witam ponownie Panowie

    Z zakupu Nikona D3200 zrezygnowałam i zastanawiam się nad D5100 lub D5200. Czy do zdjęć pojazdów w ruchu któryś z nich bardziej się nadaje? Który z nich bardziej szumi na ISO 800? Obiektyw 18-105mm w zestawie każdego. No i mam swój 55-200mm ze starego D40...

    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Ostatnio edytowane przez agata_3603 ; 10-01-2015 o 19:33

  5. #5

    Domyślnie

    Szumią podobnie, ale D5200 ma więcej pikseli, więc powinien dać się lepiej się odszumić.
    Algorytm w D5200 bardziej odszumia z szumu kolorowego niż D5100, więc jpegi z tego modelu mają szum mniej kolorowy - czyli trochę "ładniejszy" ( i trochę mniej informacji o kolorze w cieniach na wysokich czułościach).

  6. #6

    Domyślnie

    Braketing ekspozycji do HDR z ręki.
    Wężyk do wyzwalania ze statywu, do wyzwalania z monopoda na wysiegu zdjęć rybim okiem.
    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RAF7705 Zobacz posta
    Braketing ekspozycji do HDR z ręki.
    Wężyk do wyzwalania ze statywu, do wyzwalania z monopoda na wysiegu zdjęć rybim okiem.
    nie lepiej zamiast wężykiem posługiwać się pilotem ? zawsze to bez przewodowe i zasięg większy.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 11-01-2015 o 00:10

  8. #8

    Domyślnie

    ja chyba zamiast d5x00 sprawie sobie pentaxa k-50
    mało hot pixeli, uszczelniona obudowa, niezłe odszumianie, dobry af.
    Ostatnio edytowane przez bartoszkk1 ; 10-01-2015 o 22:15

  9. #9

    Domyślnie

    Nie bardzo lepiej.
    Pilot jest dobry do samojebek ale nie do tego co napisałem.
    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RAF7705 Zobacz posta
    Pilot jest dobry do samojebek.
    Zgadza sie.

    Miałem kiedyś D3000, mam D5100 i mam pilota który jest sprawny, wysyła fale, aparaty oby dwa sprawne 100% i nie działały i nie działają z pilotem mimo właściwych ustawień wyzwalania migawki.
    D5100|18-105mm|Helios 44M

Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •