Specyfikacja super, tylko obrazek żeby nie był taki jak we wcześniejszych modelach. Miałem 7d z 400/5.6, super zestaw gdyby nie ta matryca...
chyba dzięki 7d mam teraz d700 i jestem bardzo zadowolony ze zmiany.
ps. witam Wszystkich na forum!
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami