Close

Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 103
  1. #41

    Domyślnie

    Specyfikacja super, tylko obrazek żeby nie był taki jak we wcześniejszych modelach. Miałem 7d z 400/5.6, super zestaw gdyby nie ta matryca...
    chyba dzięki 7d mam teraz d700 i jestem bardzo zadowolony ze zmiany.
    ps. witam Wszystkich na forum!
    Ostatnio edytowane przez Przemasl ; 15-09-2014 o 21:56

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Przemasl Zobacz posta
    Specyfikacja super, tylko obrazek żeby nie był taki jak we wcześniejszych modelach. Miałem 7d z 400/5.6, super zestaw gdyby nie ta matryca...
    chyba dzięki 7d mam teraz d700 i jestem bardzo zadowolony ze zmiany.
    ps. witam Wszystkich na forum!
    To tak, jak ja bym siebie 3 lata temu cytowal
    Witam Irek
    D5 N500/5.6pf, N24-120/4

  3. #43

    Domyślnie

    AF 65 punktów i wszystkie krzyżowe... Ajajaj...
    F70, F100, S5Pro, Z6III, S 10-20, N24 2.8D, N35 1.8G, N50 1.8D, N85 1.8D, N180 2.8D, N24-120 4S, V20/2.8.
    Metz 40MZ3i, Metz 54MZ4i, Sony A5000 i A6600.
    ex - F3HP, F80s, D100, D610, N18-200, A6300

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grissley Zobacz posta
    AF 65 punktów i wszystkie krzyżowe... Ajajaj...
    Piekna sprawa. Takiej specyfikacji to mozna bylo szukac tylko w flagowcach.

  5. #45
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie


  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Daimon Zobacz posta
    Chcialem juz komentowac wysokie ISO: http://www.optyczne.pl/7447-news-Can...%C4%99cia.html

    Dopiero po czasie przeczytalem ze ISO 12800 robili na f19. Zal dupe sciska komu daja aparaty do robienia "testow"
    to znaczy na czym polega problem ?
    ISO 12800 robi wieksza masakre z detali obrazka, niz f19 moze spartolic dyfrakcja. akurat te dwa ujemne bonusy sie nie sumuja i przy tym ISO to sobie nawet mozna do f36 przymykac, piksela i tak sie nie zobaczy...

  7. #47

    Domyślnie

    Mogli tylko jakiegos dobrego fotografa wziac do tego spotu...

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    to znaczy na czym polega problem ?
    ISO 12800 robi wieksza masakre z detali obrazka, niz f19 moze spartolic dyfrakcja. akurat te dwa ujemne bonusy sie nie sumuja i przy tym ISO to sobie nawet mozna do f36 przymykac, piksela i tak sie nie zobaczy...
    Twoj tok rozumowania poszedl w innym kierunku.
    Tu nie o to chodzi aby robic zdjecia na f/19 i czasie 1/1500s, aby wyszla czulosc 12.800iso, bo oni chca pokazac wysokie uzyteczne ISO. Wtedy scena fotografowana ma bardzo dobre swiatlo i wiemy o tym, ze kazdy aparat wykaze sie pieknym uzytecznym DR i ISO.
    Schody zaczynaja sie przy zlych warunkach oswietleniowych i wtedy ukazuje sie prawdziwe oblicze matrycy i jej mozliwosci.

    Te myki stosuja wszystkie firmy prezentujac pierwsze zdjecia nowych produktow, ale kiedy zdjecie ma parametry takie jak 1/1500s, f/4 i 12.800iso i zagladniesz w cienie, to juz bedzie inna bajka. I nagle gdzies uciekl i detal, i DR jest kiepski, i szumy sa jakies inne.
    To o to chodzilo koledze.
    Wiem, ze to wszystko Ty wiesz i rozumiesz.
    Witam Irek
    D5 N500/5.6pf, N24-120/4

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez danielchrzaszcz Zobacz posta
    Piekna sprawa. Takiej specyfikacji to mozna bylo szukac tylko w flagowcach.
    o ile sie nie myle to phase one ma kilka punktow i to w srodku.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Irma Zobacz posta
    Wtedy scena fotografowana ma bardzo dobre swiatlo i wiemy o tym, ze kazdy aparat wykaze sie pieknym uzytecznym DR i ISO.
    Schody zaczynaja sie przy zlych warunkach oswietleniowych i wtedy ukazuje sie prawdziwe oblicze matrycy i jej mozliwosci.
    zgoda, to jest inne zagadnienie.

Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •