Close

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 103

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sven Zobacz posta
    Jak to co? Kup sobie nikona.
    Jak załatwisz adapter do EF bez soczewki to spoko (ostrzący na ∞).
    Ostatnio edytowane przez qbic ; 15-09-2014 o 14:58

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qbic Zobacz posta
    Pytanie co z ISO 100


    Też bym chciał poprawy bo za chwile mi się 5d2 rozpadnie i nie bede miał co kupić

    Ty qbic jesteś znany z tego, że potrzebujesz aparatu, który przy wyciąganiu z cienia +3ev nie serwuje bandingu, na szczęście nie wszyscy takowego potrzebują

  3. #3

    Domyślnie

    Nawet jak bedzie srednio z matryca, to swietna propozycja dla gazeciakow, gdzie klepia tymi klatkami, a nie potrzebuja mega wysokiego ladnego iso ... trzymam kciuki za tego Canona i ciekaw jestem reakcji Nikona, moze wypusci cos podobnego z apsc tylko zeby nie bylo z alumunium czy tam kompozytu bo znow sie zacznie forumowy zal

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    na papierze wygląda fantastycznie. Gdyby nikon coś podobnego pokazał byłby to mój główny aparat do tele. Na canona mógłbym się skusić gdyby miały inny obrazek
    Ale pożyjemy - zobaczymy jak będzie obrazował 7d2
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  6. #6

    Domyślnie

    Oj............ znowu nowy moduł AF. Tym razem lepszy (parametry na papierze) od tego z 5D3. Nikonie widzisz......... można ? Można.....
    Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/

  7. #7

    Domyślnie

    Gdzieś widziałem cene 1700 Funtów i 1999 Euro więc będzie 8-9 tysi za crop ? 7D kosztuje 4 tysie wiec 100% ceny i prawie tyle co 5D MIII. Nieźle
    Ostatnio edytowane przez MrQba ; 15-09-2014 o 15:21

  8. #8
    sv
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MrQba Zobacz posta
    Gdzieś widziałem cene 1700 Funtów i 1999 Euro więc będzie 8-9 tysi za crop ? 7D kosztuje 4 tysie wiec 100% ceny i prawie tyle co 5D MIII. Nieźle
    Oficjalnie to on jest o 100$ tańszy od 6d, więc pewnie będzie po 6000,- zł

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sven Zobacz posta
    Oficjalnie to on jest o 100$ tańszy od 6d, więc pewnie będzie po 6000,- zł
    Fajnie na papierku to wyglada, nawet powiem ze zajefajnie
    Jak dupy nie dadza z matryca, to bedzie ok.
    Ostatnio edytowane przez Irma ; 15-09-2014 o 21:08
    Witam Irek
    D5 N500/5.6pf, N24-120/4

  10. #10
    sv
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Irma Zobacz posta
    A jedzie mi tu czolg?
    Chyba tak:
    http://www.bhphotovideo.com/c/produc...al_Camera.html

    a tu cena 7d mk II : 1799,-

    http://www.dpreview.com/articles/337...eos-7d-mark-ii

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •