Szukaj
Nawet jak bedzie srednio z matryca, to swietna propozycja dla gazeciakow, gdzie klepia tymi klatkami, a nie potrzebuja mega wysokiego ladnego iso ...trzymam kciuki za tego Canona
i ciekaw jestem reakcji Nikona, moze wypusci cos podobnego z apsc
tylko zeby nie bylo z alumunium czy tam kompozytu bo znow sie zacznie forumowy zal
![]()
pozdrawiam
Mirek$
na papierze wygląda fantastycznie. Gdyby nikon coś podobnego pokazał byłby to mój główny aparat do tele. Na canona mógłbym się skusić gdyby miały inny obrazek
Ale pożyjemy - zobaczymy jak będzie obrazował 7d2
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
pozdrawiam
Paweł
Oj............ znowu nowy moduł AF. Tym razem lepszy (parametry na papierze) od tego z 5D3. Nikonie widzisz......... można ? Można.....
Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/
Gdzieś widziałem cene 1700 Funtów i 1999 Euro więc będzie 8-9 tysi za crop ? 7D kosztuje 4 tysie wiec 100% ceny i prawie tyle co 5D MIII. Nieźle![]()
Ostatnio edytowane przez MrQba ; 15-09-2014 o 15:21
Chyba tak:
http://www.bhphotovideo.com/c/produc...al_Camera.html
a tu cena 7d mk II : 1799,-
http://www.dpreview.com/articles/337...eos-7d-mark-ii
Skontaktuj się z nami