Chyba tak:
http://www.bhphotovideo.com/c/produc...al_Camera.html
a tu cena 7d mk II : 1799,-
http://www.dpreview.com/articles/337...eos-7d-mark-ii
Szukaj
Chyba tak:
http://www.bhphotovideo.com/c/produc...al_Camera.html
a tu cena 7d mk II : 1799,-
http://www.dpreview.com/articles/337...eos-7d-mark-ii
No coz, na papierze to wyglada to wrecz genialnie. Poczekamy na testy, ale jak w ciagu ~9 miesiecy APS-C u Nikona sie wyraznie nie poprawi to mocno przemysle temat zmiany![]()
D700 + MB-D10 | N16-35 f4 | N35 1.8G DX | N50 f1.8G | N55 f3.5 | N85 f1.8G | T70-300 f4.0-5.6 USD | N80-200 f2.8D ED | N300 f2.8D AF-S
Daimon, sam mysle nad lekkim zestawem na wedrowki piesze 7Dmk2+400/5.6L. MiodzioLaze teraz z 70-200mk2+ TC wszelkiej masci, ale to nie to.
Kiedys pracowalem 1,5roku na tym zestawie ale z 7Dmk1.
Gdyby nie ta cholerna matryca, ktora wywrocila mi wtedy caly moj punkt widzenia, to dalej bym siedzial w C.
Chociaz , nie zaluje przejscia, tylko brakuje mi lekkiej i fantastycznej 400/5.6 w N.
Witam Irek
D5 N500/5.6pf, N24-120/4
Oglądnąłem ten filmik, niby review i tak sobie myślę, że kurcze, a jednak można zrobić super-profi puszkę DX. Na nic tłumaczenia w innym wątku, że po co, że można zrobić cropa z FF, że na co komu te 7fps i więcej. Okazuje się, że jednak można.
Nie piszę tu, że Canon lepszy od Nikona, bo nie znamy osiągów matrycy i AF, ale że w ogóle można zrobić genialną puszkę DX. Nikon mieli bułkę przez bibułkę i wypuszcza klony D6x0: a to z odchylanym ekranikiem, a to Wifi. Zaraz pojawi się GPS i 10 innych zbędnych dupereli.
ps. To i tak nie zmienia faktu, że zostaję z Nikonem![]()
Sven - myślę że tracisz czas. Na CB też już praktycznie zapadł wyrok że jest to zacofany sprzęt z przestarzałą technologią, z którym będzie się strach pokazać na mieście
.
....A w realu.....
.... pewnie ciężko będzie dostać w dobrej cenie bo jak zwykle okaże się że to jeden z lepiej sprzedających się dslr na rynku.
Ja spokojnie czekam - najbardziej interesuje mnie video ale póki co trzeba poczekać na więcej szczegółów.
Pozdrawiam
Marcin
Chcialem juz komentowac wysokie ISO: http://www.optyczne.pl/7447-news-Can...%C4%99cia.html
Dopiero po czasie przeczytalem ze ISO 12800 robili na f19. Zal dupe sciska komu daja aparaty do robienia "testow"
D700 + MB-D10 | N16-35 f4 | N35 1.8G DX | N50 f1.8G | N55 f3.5 | N85 f1.8G | T70-300 f4.0-5.6 USD | N80-200 f2.8D ED | N300 f2.8D AF-S
Skontaktuj się z nami