Close

Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 103
  1. #31
    sv
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Irma Zobacz posta
    A jedzie mi tu czolg?
    Chyba tak:
    http://www.bhphotovideo.com/c/produc...al_Camera.html

    a tu cena 7d mk II : 1799,-

    http://www.dpreview.com/articles/337...eos-7d-mark-ii

  2. #32

    Domyślnie

    Co w dolarach, mieszkamy w Europie i tu cena jest 1699 ale euro.
    Witam Irek
    D5 N500/5.6pf, N24-120/4

  3. #33

    Domyślnie

    No coz, na papierze to wyglada to wrecz genialnie. Poczekamy na testy, ale jak w ciagu ~9 miesiecy APS-C u Nikona sie wyraznie nie poprawi to mocno przemysle temat zmiany
    D700 + MB-D10 | N16-35 f4 | N35 1.8G DX | N50 f1.8G | N55 f3.5 | N85 f1.8G | T70-300 f4.0-5.6 USD | N80-200 f2.8D ED | N300 f2.8D AF-S

  4. #34
    sv
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Irma Zobacz posta
    Co w dolarach, mieszkamy w Europie i tu cena jest 1699 ale euro.
    W styczniu będzie poniżej 6k zł.

  5. #35

    Domyślnie

    Daimon, sam mysle nad lekkim zestawem na wedrowki piesze 7Dmk2+400/5.6L. Miodzio Laze teraz z 70-200mk2+ TC wszelkiej masci, ale to nie to.
    Kiedys pracowalem 1,5roku na tym zestawie ale z 7Dmk1.
    Gdyby nie ta cholerna matryca, ktora wywrocila mi wtedy caly moj punkt widzenia, to dalej bym siedzial w C.

    Chociaz , nie zaluje przejscia, tylko brakuje mi lekkiej i fantastycznej 400/5.6 w N.
    Witam Irek
    D5 N500/5.6pf, N24-120/4

  6. #36

    Domyślnie

    Oglądnąłem ten filmik, niby review i tak sobie myślę, że kurcze, a jednak można zrobić super-profi puszkę DX. Na nic tłumaczenia w innym wątku, że po co, że można zrobić cropa z FF, że na co komu te 7fps i więcej. Okazuje się, że jednak można.
    Nie piszę tu, że Canon lepszy od Nikona, bo nie znamy osiągów matrycy i AF, ale że w ogóle można zrobić genialną puszkę DX. Nikon mieli bułkę przez bibułkę i wypuszcza klony D6x0: a to z odchylanym ekranikiem, a to Wifi. Zaraz pojawi się GPS i 10 innych zbędnych dupereli.

    ps. To i tak nie zmienia faktu, że zostaję z Nikonem

  7. #37

    Domyślnie

    Sven - myślę że tracisz czas . Na CB też już praktycznie zapadł wyrok że jest to zacofany sprzęt z przestarzałą technologią, z którym będzie się strach pokazać na mieście .
    ....A w realu.....
    .... pewnie ciężko będzie dostać w dobrej cenie bo jak zwykle okaże się że to jeden z lepiej sprzedających się dslr na rynku .
    Ja spokojnie czekam - najbardziej interesuje mnie video ale póki co trzeba poczekać na więcej szczegółów.
    Pozdrawiam
    Marcin

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Sven - myślę że tracisz czas . Na CB też już praktycznie zapadł wyrok że jest to zacofany sprzęt z przestarzałą technologią, z którym będzie się strach pokazać na mieście .
    ....A w realu.....
    .... pewnie ciężko będzie dostać w dobrej cenie bo jak zwykle okaże się że to jeden z lepiej sprzedających się dslr na rynku .
    Ja spokojnie czekam - najbardziej interesuje mnie video ale póki co trzeba poczekać na więcej szczegółów.
    Wcale nie traci czasu, bo to puszka DX marzenie i zeby tylko d... nie dali z matryca. O AF sie nie boje, bo i mk1 miala w porzadku i nie narzekalem.
    Co do ceny to nie wierze, zeby na starcie byla w okolicy 6k, mysle ze 8k.
    Witam Irek
    D5 N500/5.6pf, N24-120/4

  9. #39

    Domyślnie

    Chcialem juz komentowac wysokie ISO: http://www.optyczne.pl/7447-news-Can...%C4%99cia.html

    Dopiero po czasie przeczytalem ze ISO 12800 robili na f19. Zal dupe sciska komu daja aparaty do robienia "testow"
    D700 + MB-D10 | N16-35 f4 | N35 1.8G DX | N50 f1.8G | N55 f3.5 | N85 f1.8G | T70-300 f4.0-5.6 USD | N80-200 f2.8D ED | N300 f2.8D AF-S

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Daimon Zobacz posta
    Chcialem juz komentowac wysokie ISO: http://www.optyczne.pl/7447-news-Can...%C4%99cia.html

    Dopiero po czasie przeczytalem ze ISO 12800 robili na f19. Zal dupe sciska komu daja aparaty do robienia "testow"
    No co Ty nie wiesz, ze to ustawka, dobre swiatlo i f/20 i wychodza miodzio zdjecia, ale takie myki i w N i w C robia.
    Witam Irek
    D5 N500/5.6pf, N24-120/4

Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •