Szukaj
Wyszło z tego tyle, że D800 jest bardzo cenionym aparatem. Nie wspominając o tym, że był na niego taki popyt, że nawet Nikon w snach tego nie przewidywał... ludzie czekali po kilka miesięcy na niego.
A D600/610 są lepsze od 6D i to nie tylko moja opinia, ale również użytkownika 6D.
Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
Nikon D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1
pozdrawiam
Mirek$
na papierze wygląda fantastycznie. Gdyby nikon coś podobnego pokazał byłby to mój główny aparat do tele. Na canona mógłbym się skusić gdyby miały inny obrazek
Ale pożyjemy - zobaczymy jak będzie obrazował 7d2
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
pozdrawiam
Paweł
Oj............ znowu nowy moduł AF. Tym razem lepszy (parametry na papierze) od tego z 5D3. Nikonie widzisz......... można ? Można.....
Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/
Gdzieś widziałem cene 1700 Funtów i 1999 Euro więc będzie 8-9 tysi za crop ? 7D kosztuje 4 tysie wiec 100% ceny i prawie tyle co 5D MIII. Nieźle![]()
Ostatnio edytowane przez MrQba ; 15-09-2014 o 15:21
Niestety Panowie to nie aparat dla mas, a juz napewno nie dla przyslowiowego Kowalskiego. To puszka dla pro, niestety taka prawda, ze za szybkosc i magnez sie placi.
7D2 bedzie kolejnym body dla ptasznikow na lata.
https://500px.com/Rafal_S Nikon FM2N
Skontaktuj się z nami