Close

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 103
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sven Zobacz posta
    Nikon d600 i d800 na papierze też wyglądały fajnie, miały za******y af i miały rozwalić konkurencję. A co z tego wyszło?
    Używam obu, dla mnie rewelacyjne aparaty z ********ym AF, zwłaszcza D800. W czym rzecz?

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sven Zobacz posta
    Nikon d600 i d800 na papierze też wyglądały fajnie, miały za******y af i miały rozwalić konkurencję. A co z tego wyszło?
    Wyszło z tego tyle, że D800 jest bardzo cenionym aparatem. Nie wspominając o tym, że był na niego taki popyt, że nawet Nikon w snach tego nie przewidywał... ludzie czekali po kilka miesięcy na niego.
    A D600/610 są lepsze od 6D i to nie tylko moja opinia, ale również użytkownika 6D.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  3. #23

  4. #24

    Domyślnie

    na papierze wygląda fantastycznie. Gdyby nikon coś podobnego pokazał byłby to mój główny aparat do tele. Na canona mógłbym się skusić gdyby miały inny obrazek
    Ale pożyjemy - zobaczymy jak będzie obrazował 7d2
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  5. #25

    Domyślnie

    Oj............ znowu nowy moduł AF. Tym razem lepszy (parametry na papierze) od tego z 5D3. Nikonie widzisz......... można ? Można.....
    Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qbic Zobacz posta
    Pytanie co z ISO 100


    Też bym chciał poprawy bo za chwile mi się 5d2 rozpadnie i nie bede miał co kupić

    Ty qbic jesteś znany z tego, że potrzebujesz aparatu, który przy wyciąganiu z cienia +3ev nie serwuje bandingu, na szczęście nie wszyscy takowego potrzebują

  7. #27

    Domyślnie

    Gdzieś widziałem cene 1700 Funtów i 1999 Euro więc będzie 8-9 tysi za crop ? 7D kosztuje 4 tysie wiec 100% ceny i prawie tyle co 5D MIII. Nieźle
    Ostatnio edytowane przez MrQba ; 15-09-2014 o 15:21

  8. #28
    sv
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MrQba Zobacz posta
    Gdzieś widziałem cene 1700 Funtów i 1999 Euro więc będzie 8-9 tysi za crop ? 7D kosztuje 4 tysie wiec 100% ceny i prawie tyle co 5D MIII. Nieźle
    Oficjalnie to on jest o 100$ tańszy od 6d, więc pewnie będzie po 6000,- zł

  9. #29

    Domyślnie

    Niestety Panowie to nie aparat dla mas, a juz napewno nie dla przyslowiowego Kowalskiego. To puszka dla pro, niestety taka prawda, ze za szybkosc i magnez sie placi.

    7D2 bedzie kolejnym body dla ptasznikow na lata.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sven Zobacz posta
    Oficjalnie to on jest o 100$ tańszy od 6d, więc pewnie będzie po 6000,- zł
    Fajnie na papierku to wyglada, nawet powiem ze zajefajnie
    Jak dupy nie dadza z matryca, to bedzie ok.
    Ostatnio edytowane przez Irma ; 15-09-2014 o 21:08
    Witam Irek
    D5 N500/5.6pf, N24-120/4

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •