Eeee body bez kosmicznych kompozytów, zwykły magnez![]()
Szukaj
Eeee body bez kosmicznych kompozytów, zwykły magnez![]()
D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | FUJIFILM X100
AF16/2.8D | AF18/2.8D | AF28/1.4D |AF20-35/2.8D | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC | AF180/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED
MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai
W skrócie - w końcu zrobili EOS'a 1D mk V, tylko że z jeszcze mniejszym sensorem.
Wygląda ciekawie, tylko jak w rzeczywistości będzie z tą matrycą. Ta z 70D miała miażdżyć wszystko inne na rynku pod każdym względem... a okazała się taka sama jak w starym 550D.
Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
Nikon D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1
jak będzie dobra matryca, to ten aparat wymiecie ...![]()
mysle ze bedzie miał używalne iso 3200-6400, więcej nie potrzebuję do sportu, jeśli AF będzie trafiał (a nie tak jak w 7d mk1), to pewnie sobie sprawię za czas jakiś![]()
Nawet jak bedzie srednio z matryca, to swietna propozycja dla gazeciakow, gdzie klepia tymi klatkami, a nie potrzebuja mega wysokiego ladnego iso ...trzymam kciuki za tego Canona
i ciekaw jestem reakcji Nikona, moze wypusci cos podobnego z apsc
tylko zeby nie bylo z alumunium czy tam kompozytu bo znow sie zacznie forumowy zal
![]()
Skontaktuj się z nami