Close

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 103
  1. #11

    Domyślnie

    Eeee body bez kosmicznych kompozytów, zwykły magnez
    D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | FUJIFILM X100
    AF16/2.8D |
    AF18/2.8D | AF28/1.4D |AF20-35/2.8D | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC | AF180/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED
    MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai


  2. #12

    Domyślnie

    W skrócie - w końcu zrobili EOS'a 1D mk V, tylko że z jeszcze mniejszym sensorem.
    Wygląda ciekawie, tylko jak w rzeczywistości będzie z tą matrycą. Ta z 70D miała miażdżyć wszystko inne na rynku pod każdym względem... a okazała się taka sama jak w starym 550D.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  3. #13

    Domyślnie

    jak będzie dobra matryca, to ten aparat wymiecie ...

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    jak będzie dobra matryca, to ten aparat wymiecie ...
    Canony na papierze zawsze wyglądają spoko, a później to już różnie bywa

  5. #15

    Domyślnie

    mysle ze bedzie miał używalne iso 3200-6400, więcej nie potrzebuję do sportu, jeśli AF będzie trafiał (a nie tak jak w 7d mk1), to pewnie sobie sprawię za czas jakiś

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    mysle ze bedzie miał używalne iso 3200-6400, więcej nie potrzebuję do sportu, jeśli AF będzie trafiał (a nie tak jak w 7d mk1), to pewnie sobie sprawię za czas jakiś
    Pytanie co z ISO 100


    Też bym chciał poprawy bo za chwile mi się 5d2 rozpadnie i nie bede miał co kupić

  7. #17
    sv
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Canony na papierze zawsze wyglądają spoko, a później to już różnie bywa
    Nikon d600 i d800 na papierze też wyglądały fajnie, miały za******y af i miały rozwalić konkurencję. A co z tego wyszło?

  8. #18

    Domyślnie

    Nawet jak bedzie srednio z matryca, to swietna propozycja dla gazeciakow, gdzie klepia tymi klatkami, a nie potrzebuja mega wysokiego ladnego iso ... trzymam kciuki za tego Canona i ciekaw jestem reakcji Nikona, moze wypusci cos podobnego z apsc tylko zeby nie bylo z alumunium czy tam kompozytu bo znow sie zacznie forumowy zal

  9. #19
    sv
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qbic Zobacz posta
    Też bym chciał poprawy bo za chwile mi się 5d2 rozpadnie i nie bede miał co kupić
    Jak to co? Kup sobie nikona.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sven Zobacz posta
    Jak to co? Kup sobie nikona.
    Jak załatwisz adapter do EF bez soczewki to spoko (ostrzący na ∞).
    Ostatnio edytowane przez qbic ; 15-09-2014 o 14:58

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •