Ok to gdzie?wchodzę w tryb A-info czyli ustawienia i pokazuje mi dane ISO od 100 wzwyż-trybu auto brak........podpowiedz zatem gdzie.....
Co do czasu kazałeś mi ustawiać na 1/1000-może ja i laik ale obiekty w ruchy aby zamrozić należy maksymalnie krótki czas ustawić np. 1/250.Korygujcie jeśli się mylę i uprzejmie proszę o podpowiedzi co do fotek z exif opisanym.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami