Szukaj
A jak w trybie A ustawić czas naświetlania 1/1000s?
Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.
Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
Nikon D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1
Nie jestem przekonany o tym, że te zdjęcia będą zadowalającej jakości. W pochmurny dzień, jak na przykładowych fotach, i przy f5,6 ISO będzie dość znaczne i szumy pewnie także. A jak będzie włączone odszumianie, to i ostrość może nie być zadowalająca.
Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.
Kurcze nie wiem dlaczego exif nie widać-specjalnie wklejałam bez obróbki-u mnie na lightroom widać.Obiektyw sigma dc 17-70mm 2.8-4mm.Nie wiem co jest grane-nie można wszystkiego tłumaczyć pogodą,ponieważ zdjęcia psrtyka się w każdych warunkach.Obecnie będę fotografować,robić sesje psiakom z schronisk i jestem jakością tych fot załamana.Wrzucam dzisiejsze foty z danymi.Oceńcie.Natomiast głęboko zastanawiam się nad szkłem Tamron 70-300/4-5.6 Di VC USD
F:4.0
1/400
iso1600
f:3.0
1/320
iso1600
f:4.0
1.500
iso 1600
Tryb sportowy-więc manipulować tak jak pisałam zbytnio się nie da,natomiast w trybie A wychodzą mi poruszone
Ostatnio edytowane przez TOP67 ; 21-01-2014 o 20:00
Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.
było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II
moje pstryki, na fejsie, instagram
Skontaktuj się z nami