Gdzieś był wątek o płynach. Ja używam Rotin. Na razie jest dobrze.
Ważne żeby robić to przy dobrym oświetleniu i w razie czego powtórzyć operacje. Akumulatory muszą być naładowane na maxa. Matryce oglądamy pod różnymi kątami - może ukryć się jakiś babor. Aaa, nie zalej płynem matrycy! Szpatułki mają być wilgotne nie mokre. Drugą czystą przecierasz do sucha.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami