Ha!
Domyslilem sie po tym: "każa juz sprawdzac na F 16" - tez to slyszalem i mnie tknelo .

Dobrze tez robia (mnie zrobili) w Mlynie, ale za 150 PLN, to juz mnie wiecej nie zobacza.

Dzieki za info o cyfrowe.pl - nie wiedzialem, a mam prawie pod nosem.