Aparat mam od 2 miesięcy, a matryca już wygląda jak obsrana przez muchy. I to nie są paprochy, powietrze tego nie rusza. Nie wyobrażam sobie jak przypadkowo mógł bym to tak pobrudzić... Fotki robię głównie d700, a tego używam pod dachem do studyjnych zastosowań.
Tak to wygląda, bez żadnych upiększeń fotoszopowych:
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami